yaşar gaga

sezen aksu'nun bir ara vokalistliinde,bir ara düetliğinde**, bir zamanlar fotografçılığında* ki daha öncesi menejerliğini yapmış şahıstır.
sezen aksu'nun çok güvendiği ama sonrasında arkasından vuran, bize yeni menajer lazım şarkısında

sanırdım beni yanlış anladılar
"dost kazığı" derdim, olmaz ki bu kadar
bir baktım aynı cümle, herkes helak
herkes aynı dertten muzdarip canlar"

sözlerini yazmasına sebep olan yaratık.
sezen in gardrobundan giysilerini aşırıp millete fahiş paraya satarmış diye duymuştum. sezen birinin üzerinde kazara kendi giysisini gördüğünde de '' ay sen iyice bunadın, herşeyi senin sanıyorsun '' babında kıvırırmış.*
sadece şarkıcı, türkücü takımı ile konuşur, sıradan vatandaşı siklemez, buram buram samimiyetsizlik akan, sezen'in de her ne hikmetse yanından ayırmadığı insan evladı. 90lı yıllarda konuşalım, sevişelim kırıştıralım gibi eğlenceli bir şarkısı vardı. ama insan olarak yanına yaklaşılamaz kaf dağı efendisi.
sezen aksu'nun menajeriyken, sezen'e ulaşmanın kendisi sayesinde imkansız hale geldiği menajerdir.
ne çok kilo almış. yeni çıkan alakasız şarkılar düet albümünde sezen aksu, tarkan, aşkın nur yengi, serkan kaya, kibariye, nazan öncel, serdar ortaç gibi isimlerle coverlar yapmışlar. keşke poll production'dan çıkmasaydı.

sezen aksu ve tarkan ile coverladığı ceylan adlı şarkı:


cd kapak:
bugün vefat haberi duyurulan ölümü ile üzen sanatçı.
sezen aksu okulunun ilk öğrencilerinden. yorumunu çok severdim. ölüm sebebi çoklu organ yetmezliği denmiş. çok gençti daha. üzüldüm cidden.