yerin mi var derdin var

ah ah...

yer: en az iki kişinin sevişebileceği, kişilerden birine ait münasip mekan.
yerin var mı sorusuna evet denmesi: sevişmek isteyen iki kişiden birinin ev sahipliğini üstlenmesi.

ne demişler; ''bekarlık sultanlıktır''. evet bir eşcinsel için bekarlık iki kat sultanlıktır. yani bekar hayatı yaşamak, tüm sorumluluğun sizde olması. eve istediğiniz zaman erkek atmak, hatta erkeği istediğiniz zaman evden atmak. ne kadar da keyifli değil mi, hiç de değil.

bekar yaşayan insanların biraz rahat olması beraberinde evin düzenlenmesi için ancak misafir gelmesini beklemeye neden olur. kapıyı yanlışlıkla çalan herkesin seks için gelmediğini varsayarsak, belirli bir hazırlık sürecinden geçmek gerekir. ev toplanacak, temizlenecek, sandıklardan naftalin kokulu sakız gibi çarşaflar çıkarılacak*, belki sürpriz için sevdiği bir iki yiyecek, içecek hazırlanacak vs. bey(ler)imiz de sallana sallana gelecek ve ''ne şanslısın ki yerin var'' bakışı atacak. sonra adam gidince makineyi çalıştır, küveti ov, kirlileri elden geçir, türlü fanteziler uğruna her köşesi hunharca kullanılan evi eski haline getir. evet zevkli biten/bitmesi umulan seksin içindeki acıyı geçtim, öncesi ve sonrası pek acılı. tatmayan bilemez.

sonsöz: ''bedava yer var gel sevişelim''.

alttan alttan verilen "yerim var" mesajıdır.

(bkz: subliminal mesaj)

şaka bir yana bir üstteki entrye katılmamak elde değil. eloğlu çıkıp gidince o ortalığı toplamak, temizlik yapmak ne koyuyor insana. her seferinde nasıl başarıyoruz lan bu kadar dağıtmayı ortalığı şeklinde hayretler içinde kalmak da cabası.
bide herifçi oğlu sen gözüne baktıkça yerleşir de yerleşir.olum kalk git sabah iş var güç var.seks yaptıysak nikahımıza geçirmedik ya.