yeter artık aşk denen yalandan bıktım

sürekli duyuyordum bunu, la mekan da deli divane şarkısında aynen böyle demiş. ilginçtir bıksan da eline birşey geçmiyor tekrar tekrar aşık olabiliyor insan. safmıyız neyiz.
sanırım içimizde bir umut saklıyoruz..her ne kadar yok bir daha asla dedikten sonra tekrar yeni maceralara atılmanın başka açıklaması yok hayat bizi parmakladıkça yine yeni yeniden deniyoruz. hepimiz aynı şeyi istiyoruz ya da hayal ediyoruz. çok seveceğimi beni çok sevecek herkese herşeye rağmen çok sevecek biri. beni ben olduğum gibi kabul edecek. zor değilmi.. işte zor olduğundan zor..
hiç ilişkim ya da ilişkiye yakın bir şeyim olmadı. aşk'ı yaşamadan bilemezsin bla blasından sonra inandırıcı gelmiyor, pek de kullanmayı sevmem o kelimeyi, her önüne gelen kullandığı için, yalama-ırıspı-sokakların fahişesi oldu sözcük.
"aşk" ve "sevgi" kelimerinin içinin boşaltılmaya çalışılmasından dolayı, bunlara kanan insanların düşünceleri gibi geldi bana. aşk bence çok asil bir duygudur. eğer bir kişi kötü tecrübeler yaşadıysa bunun sebebi insanların, insanlıktan çıkmasıdır bence
ask çölde görülen bir seraptir. peki çölde görülen serap yalanmidir? onu çöle düsmemis hiç kimse bilemez... bilmek için mecnun olmak gerekir.
depresyona girdiğinde aşktan nefret eden, çıktıktan sonra da aşık olmayan isteyen insanların çok kullandığı cümle. yeter artık aşk denen yalandan bıktımla başlar, yeter artık aşık olmak istiyorum diye devam eder. kısır bir döngüdür. döngüde dönene evliya sabri. el fötihö