yılmaz'ı meseneden sileceğsin

trakyalı bir kevaşenin kimden öttürü, senden öttürü diye diye bir kızı sıkıştırıp tokatladığı meşhur video. bana göre en komik yeri sonu. o kadar tokattan sonra birde el sıkışıp barışıyolar tokat yiyeninde zavallım tek derdi yüzümde iz kaldımı. buyrun bakınız:

video öyle meşhurki leyla ile mecnun na bile konu olmuş. onu da burdan buyurunuz:

zeynep çamcı çok komik ya yine güldüm.
en son gelen bulgaristan göçmenlerindendir bunlar. en son avcılarda oturuyorlardı, şimdi nerdeler bilmiyorum. videoda kurgu yoktur bizzat gerçektir, hatun piskopat lakaplıymış zaten, komşusundan öğrendim. bir de yılmaz tam bir merak konusu haline gelmiştir. tipini merak ediyorum, avcılar civarında aramayı planlıyorum.
en son gelen bulgaristan göçmenlerindendir bunlar. en son avcılarda oturuyorlardı, şimdi nerdeler bilmiyorum. videoda kurgu yoktur bizzat gerçektir, hatun piskopat lakaplıymış zaten, komşusundan öğrendim.
on iki yaşımdayken falan büyük kuzenimin komik diye izlettiği video. millet katıla katıla gülerken ben dayak yiyen kıza üzülüyordum. umarım o psikopat kabadayı hayatı boyunca mutlu olmaz, o dayak yiyen kız da yılmaz'la evlenip sonsuza kadar mutlu yaşar.*