yokesli

yeni sözlük yazarımız. keyifli birine benziyor. aramıza hoşgeldin dostum.

(bkz: askk)
o sizin güzelliğiniz ayı canınızı sizin... aseksüel değilim yalnızca şu sıralar sevgili, friends with benefits, fuck buddy vb bilimum sevişecek kimsem olmadığı için yokeşliyim. yok ya ağlamıyorum gözüme bişey kaçtı.
görünce yalnızlar kulübüne hoş gelmişsin sefa getirmişsin dediğim yeni yazar arkadaşımız, nick açıklamasının son cümlesinde nedendir bilmem gözümde titrek sesi ile türkan şoray canlanmıştır.
"her şey kendi zıddını da içinde barındırır" ilkesinden hareketle aslında çokeşli olduğunu düşündüğüm yazar.. tabi herkesin nasıl yaşayacağı kendi bileceği iş. poligamine sağlık bebeğim diyorum..
güzel entarilerini ilgiyle takip ediyoruz.
yokeşli ya da çokeşli, biz seni her türlü seviyoruz..
bu hatun kişi turkmsicte asistanım, peygamberlikte de asistanım**, yardımcı şefim* olup aynı zamanda sınıf arkadaşımdır.** dakikada 5 kelime edecek kadar yavaş konuşması beni deli edebilmektedir.* 2 kez dinden çıkıp gecesinde kafein-kamikaze ritüelimizi gerçekleştirmesiyle dinimize sadakatini kanıtlamıştır.* kahve çekirdekleri hep yanında olsun. kendisi de benim yanımda olsun, ondan iyi asistan bulamam ben...*
geniş kültürü, ilginç fikirleri, sınır tanımaz dobralığı ve kıyamet kopsa tınlamayacak sakinliğiyle bendenizi hayretlere düşüren sevimli şahsiyet. kendisinin ergenliğini dahi bilirim* * ve beni ayısözlük ekibine de o dahil etmiştir. yemek yapmakta üstüne yoktur ve tabi ki o tabak bitecek. entel sohbetlerin aranan yüzlerindendir, kendisinden herkesin öğrenecek bir şeyi olduğunu düşünüyorum, kısacası ozbuyucusu çok sever kendilerini efenim.
yahu iyiki doğmuş diyesim geliyor, iyiki tanımışım bu nasıl bir tatlılıktır, bu nasıl bir tontonluktur, çok iyi bir muhabbet.
benim anemm güzel anemm çok çok çok sevimli ama ben bulaşık yıkarken kıkır kıkır gülüyordu *
baş asistanım, mutfak beceriksizi, kıskanç hobbit. ağzını burnunu kıracağım insan.** samsun zirvesinin mutfak ekibinden.** peygamberini seven ve saygısızlık etmeyen uslu bir hobbit. seviyorum.
ayı sözlük birinci samsun zirvesi sayesinde tanışma fırsatı bulduğum, içten, samimi, yardımsever ve gerçekten aşık* olan yazarcan. zirvenin 2. ayağında bize muhteşem bir kahvaltı hazırlamıştır kendisi. hem kahvaltının hem de o kahvaltı masasındaki sohbetlerin tadı damağımdan gitmeyecek uzun bir süre... çok memnun oldum tanıştığımıza... umarım hep mutlu olursun...
kahve bizi istanbulda da buluşturdu be asistan. her ne kadar bana sinirlensen, gıcık olsan da* çok seviyorum seni.
bu kızda iş var dedirten yazarlardan. muhabbet güzel, sıcakkanlı, güler yüzlü. e daha ne olsun? *
zirve için karadenizin bir ucundan kalkıp gelmiş yazar. geç gelip aramızdan erken ayrıldığı için pek fazla muhabbet etme şansı yakalayamadım. katılımın ve desteğin için sonsuz teşekkürler.
kendisiyle zirve sonrası yenen yemekleri eritmek için istiklalde yürürken ayı sözlükte kadın ve feminenlik kavramlarına dair keyifli bir sohbete girişmiştik. sakin, ılımlı ve dinleyici tavrıyla vaktin nasıl geçtiğini anlayamamış olacağız ki bir anda gruptan uzaklaşmışız. yok yok, kaybolsak da aramızda sadece sıcak bir muhabbet geçti, sıcak derken samimi işte.
şu anda içmiş gibi konuşan, şalterleri indirmiş yazar.* pembe sütyenini çıkartıp sırayla bana ve smokeble giydirmiştir.*
ehliyeti kasaptan almadığıma inanan tek insan. mantalitesiyle bana yol göstermeye çalışırken fazlasıyla benim duygusallığıma ve kıskançlığıma bulanan bahtsız bedevi. daha dur nice 6 yıllar çıldırmak dileğiyle diyorum seni çok seviyorum.
karpuz eksperliği bölümü için yardımlarını benden esirgememesini dilediğim minnak ağızlı yazarcandır.
onun ile geçireceğiniz her dakikaya kahkaha garantisi veriyorum ayrıca scandaleyes.
doğum günü kutlu olsun dediğimiz biricik yazar. seviyoruz.