1.68 boyunda olup 1.75'im diyen erkek

sıklıkla karşılaşılan durumdur. benim gibi boyu hakikaten 1.75 olanların da ulan yoksa cücemiyim demesine yol açar. başka yerini sorsanız ona da 21cm deme ihtimali vardır... canına yandığımın aşağılık kompleksi, sen nelere kadirsin!
kadınları yaşını küçük söylemesine benzetmekteyim.
bir çok erkeğin penis boyuna 2-3 cm eklemesine benzer. uzun olanlar için eklemeye pek gerek kalmaz. mesela ben eklemiyorum hatta bazen ürkütmemek için azaltarak söylüyorum. * *
tam tersi davranışla boyumu bir kaç cm kısa söylerim. görüştüğümüzde de sen baya uzunmuşsun tepkisini alırım. *
aşırı yağlı hatta tombul beyinli olabilir. hani 1.70 dese neyse ama maşallah 1.75 e yuvarlatarak obez bir beyin yapısı sergiler.

(bkz: kendini dev aynasında görmek)
önemli olan boyu değil işleviydi hani diye düşünerek yatay düzlemde sevişerek tadının çıkarılması gereken erkek. *
kilosunu 5 kilo az yazan erkekle aynı kafada olan erkektir, yadırgamamak gerek, kilosunu eksik yazan belki bir gün zayıflayacaktır, ama boyunu uzun yazan? ağır travma aslında bu boy kompleksi.
benimle aynı boyda olup * 1.82 yim diyen insanın üst modelidir.
benimle ortalama aynı boydan olup muhtemelen çirkin olduğu için kompekse girmiş biridir *
ben 170 boyunda 80 kiloyum.yanı şimdi size zeus heykelı gibiyim desem.bak ben gile götümle güldüm şimdi.
'ay sen ne kadar da uzun boylusun, 1.75 olduğuna emin misin? en son ne zaman ölçtürdün, hadi bir eczaneye gidelim' tarzında takıldığım tür... paniklemeleri hoşuma gidiyor.
boy kompleksi olan erkektir.

ulan boyum 176 cm ben bile 175 diyorum kısa düz olsun.
internetin ilk çağlarında çokça karşılaşılan bir durumdu. 30 km yol katedip, 5 saat chatleştiğim zatı muhteremin, 20 santim daha kısa-35 kilo daha zayıf- 10 yıl daha yaşlı çıkmıştı. üstüne "o kadan yol gelmişsin, en azından bir kahvemi iç" demişti pişkin pişkin. bu olayla ilgili ruhumda açılan onulmaz yaralar hala mevcuttur.
teoride bende 3cm kısadır. pratikte ise... şirin bir erkektir. hele etli butluysa, ele avuca geliyorsa (?!), mıncıklanacak kıvamdaysa aman aman. isterse 3.30'um bile diyebilir. ben onun yalanını yerim.

yok, yalan söyledim. yalanını yemem. ama yalan söylemezse o zaman kendisini yerim. valla bak.
gereksiz işlere girişmiş, durup düşünmesi gereken kişidir. * *
kafası hariç 21 cm diyenden farkı olmayandır*