24k magic

18 kasım 2016"da yayınlanacak olan bruno mars albümü ve şarkısı.

ilk tekli albümle aynı isimde olan parça olarak duyuruldu. funk-disco gayet eğlenceli bir şarkı.

60. grammy ödülleri'nde en çok adaylığı bulunan isimlerden olan bruno mars'ı hedefteki adam haline getiren albüm. yılın albümü ve yılın kaydı dahil adaylıkları var. pop ve r&b dahil pek çok kategoriye sokulmasını zorlama bulunlar ve albümden hit çıkmadığını idda edenler kazan kaldırmış durumda.

şahsi fikrim 2017'nin en çok promo yapılan albümü oldu, bruno her törene katıldı perfromans yaptı haliyle sıkıldık ve bıktık. vasat bir albüm vasat bir parça. önceki bruno albümlerinin yanından geçemez.
genellikle güzel ve dinlenebilir parçalardan oluşan bruno mars albümü.en büyük sıkıntısı albümde listeleri altüst edecek kalitede bir tane bile hit parça olmayışı.
son yıllarda ödül törenleri başarıyı ödüllendirmekten çok beklediği ilgiyi göremeyenler için destek ve reklam kampanyasına dönüşmüş durumda.haliyle bruno mars ın grammy başarısı da çok şaşırtıcı gelmiyor.
7 dalda grammy kazanarak pek çok eleştirinin hedefi olan albüm.

yılın albümü “24k magic” bruno mars

yılın kaydı “24k magic” bruno mars

yılın şarkısı “that’s what i like” bruno mars

en iyi r&b performansı “that’s what i like” bruno mars

en iyi r&b şarkısı “that’s what i like” bruno mars

en iyi r&b albümü “24k magic” bruno mars

en iyi albüm mühendisliği “24k magic” bruno mars
bruno mars'ın 7 grammy ödüllü albümü. bu kadar hakedecek bir çalışma mıdır kendisi? hiç sanmıyorum. albüm kesinlikle bruno'nun yaptığı en az iyi albüm. ne oluyor da bu kadar ödüle layık görülüyor anlamak mümkün değil.