ahlak bekçiliği

bir kişinin kendi kafasına göre yaptığı ahlak ve namus değerlendirmesi.
muhtemelen kendisi en ileri düzeyde ahlaksızdır. kendinde olmayan ve eksikliğini çektiği şeyin diğer insanlar tarafından fark edilmemesi için sanki öyleymiş gibi görünsün diye yapılan akl-ı evvelliktir, boş-beleş insandır, onun kullandığı iki hidrojen bir oksijen * bileşimine yazıktır.
kıçıma sensör taktırcam sırf bekçisiz kaldı demesinler diye .
gereksiz olan bekçilik tipidir.
en sevdiğim, en sexisi olanıdır. kendisi kara kara çarşaflarla gezinip ellerine siyah dantelli eldivenler dahi takandır. kendisi erkek kedilere dahi bakmaz, günahtır.
her mahallede bir grup teyze ve amcamizin yakasinda armasini tasiyarak bangir bangir yaptigi gonullu işşizlik òrnegidir
mahallenin giriş çıkışlarında kırılmış ayakkabı ile bıyık buran adamların işsizliği olan bekçilik. azalar bittiler net sağ olsun. şimdilerde sosyal medya kanallarında özlü sözler paylaşıyorlar. sokakta bittiler ama bu güzel.
o kadar illet bir hastalıktır ki nesilden nesle aktarılan bu hastalık gey olsun heteroro olsun, bütün bünyelere zuhur etmektedir.
sözgelimi, bu hastalığın zuhur ettiği geylerimiz, kendi normlarında bir ahlak geliştirip, diğer geyleri o ahlak kurallarına göre yargılarlar. heteroro dünyanın götten verdiği/aldığı için yargıladığı bu bünyeler, diğer yoldaşlarını yargılamaktan utanmazlar. onlar için sevgilisi olmadan biriyle yatanlar orospu, internette çıplak resimlerini sergileyenler teşhirci veya küfürlü konuşanlar edepsizdiler. elbette kişinin ne düşündüğü veya ne hissettiği tamamen kendisini ilgilendirirken buradan kendilerine şu soruyu sormakta hak görüyoruz: elalemin ne yaptığı sizi ne ilgilendirir?