ak parti lgbti bireyleri

neresinden tutsan elinde kalacak komedi. adminleri bülent ersoy olsa gerek!
gerçek olması durumunda herhalde parti içinde cinayete sebebiyet verecek oluşumdur. *
tutturmuşlar ki onur yürüyüşüne ak parti bayraklarıyla geleceğiz diye. sosyal medyada oldukça tartışılıyor. ak parti de bu elemanları arıyormuş. ilk parti yetkililerine verecekler kanımca.

kaos gl de de bu konuyla ilgili bir yazı paylaşılmış.

http://kaosgl.org/sayfa.php?id=16247#.Uz...
bu arkadaşlardan biriyle de röportaj yapılmış. oldukça ilginç noktalar var;

http://www.kaosgl.org/sayfa.php?id=16237
akp'yi destekleyen eşcinsellerin sayısı azımsanmayacak kadar çok buna bir şey demiyorum. ama bu adamların organize olup varlık gösterebilmelerine ihtimal vermiyorum, ki aynı şeyi ülkücüler için de söyleyebilirim. çünkü içinde büyüdükleri topluluk -yani muhafazakar/dini/milliyetçi vs. değerlere sahip heteroseksüel topluluk- eşcinselliği tolere edemez bu yüzden de bir yandan bu insanların arasında yaşamaya devam edip bir yandan da açık bir oluşuma girip eşcinsel kimlikleriyle yaşayamazlar. yapacakları en fazla sanal ortamda goygoy yapmak olur. hadi diyelim birkaç tanesi bunu başardı ve gerçekten de dernek gibi bir oluşuma gittiler. akp'den hiçbir zaman açık destek alamayacaklardır.

ama bu mankafalar için bu realite bile nerede durmaları gerektiğini öğretemez. "kocamdır döver de sever de" diyen domestik kadınlar gibi oldukça derin hayat felsefelerini ısrarla savunmaya devam edeceklerdir.
"hem gay hem müslüman olunmaz. gaysen olacaksın ateist,solcu. müslümansan olacaksın muhafazakar,demokrat. " ha ha ha çok hoş:)
gerçekse bildiğin en büyük stokholm sendromu vakasıdır.
yapılan röportajda şu kısım manidar:

''ak partili olmayan lgbti bireylere söylemek istedikleriniz var mı?
ak partili olmayan lgbt’lere sadece şunu söylüyorum, siyasi kimliğimle eşcinsel kimliğimi karıştırma, benim düşüncem benim kararım, senin düşüncen senin kararın, gerçekleri gör ondan sonra iki defa düşün. elbet bir şeylerin yanlış gittiğinin farkına varacaksın.''
http://www.rahatsiz.com.tr/akpli-escinse...

böyle garip olaylar imza atıyorlar. allah'tan o et yığınının içinde gökkuşağı bayrağının ne anlama geldiğini bilecek kadar kültürel donanıma sahip kimse yokmuş da eşcinsel kardeşlerimizden birini kurban vermemişiz. her ne kadar bir müsibet bin nasihatten iyidir sözünü sevsem de bu arkadaşların müsibetle tanışmadan önce akıllarının başlarına gelmesini temenni ediyorum. bir de şu var tabi bu tipler böyle bir oluşumu kuracak kadar şuurunu yitirmiş eşcinseller mi gerçekten yoksa ak partinin, eşcinselleri kucaklamak zorunda kalmadan oylarını çekmek için çevirdiği bir dümen mi üstünde düşünmek lazım.
böyle bir tanımlamayla örgütlenmiş bir oluşum, bence butlandır.
çünkü, geçici veya sürekli bir bilinç bulanıklığından doğmuş olabilir.
oportünist bir oluşum olabilir.
o da değilse, ciddi bir rahatsızlığın semptomları arasında olabilir.
ak gandalfın bir parmağı var bence bunda araştrılmalı .
akp döneminde lgbti'lerin sesi daha çok duyulmaya başladı. galiba o yüzden böyle bir topluluk var. ama ben bu durumu, insanların akıllanmasına ve küreselleşmeye bağlıyorum. yani akp ile alakası olduğunu düşünmüyorum. işin ilginci, gayet medeni görünen tiplerden var böyleleri. halbuki dinci zihniyet gelse ilk onlar gidecek, haberleri yok. bütün din devrimlerinde böyle olmuştur zaten. ilk önce eşcinseller ortadan kaldırılır.
halka eşcinselleri daha farklı tanıtmak için hazırlanmış bir düzenek olduğunu düşünüyorum. gerçek olsa ak partinin çoktan aforoz etmesi beklenirdi. eşcinselliğin varlığına bile tahammül edemezken içinde ak geçen, üstelik eşcinsellerden oluşan bir topluluğa prim vermeleri komik olurdu.
kendilerine hastalıklı, aşağılık, tedavi edilmeleri gerekir diyen bir partiyi ve başkanını (tayyip hepimizin cumhurbaşkanı değil, hala oranın başı, yemesin kimseyi) "çaldığı tek şey kalbimiz" diyerek aklayan ve destekleyen, bu açıdan bir stockholm sendromlular grubu olduğunu düşündüğüm grup. yoksa insan katiline nasıl bu kadar sevdalanabilir. ulan bu adam ve güruhu sizi değil ikinci, beşinci sınıf bile görmüyor, eline fırsat geçse kıtır kıtır kestirecek başlarınızı, siz hala çaldığı tek şey kalbimiz, saf mısınız salak mısınız anlamadım ki...
arada gülmek istediğimde kendileri hakkında bir iki şeye baktığım oluşum.
  • /
  • 3