akbatı

bahçeşehir esenyurt yeni tem bağlantı yolu üzerinde yer alan başta akkök grup ve garanti bankası tarafından iki etap olarak yapılacakken aralarında çıkan husumet sebebiyle teslimatları ve hizmetleri sürekli aksayan, residence, alışveriş ve yaşam merkezi.

şu anda akbatı etabı akkök grup tarafından bitirilmiş durumdadır, akmerkez'in de sahibi oldukları grup para kaybetmek pahasına bahçeşehir'e en lüks markaları getirmiştir, yemek yeme alanındaysa kendinizi nişantaşı'nda hissedebileceğiniz tüm ayrıntı fransız sokağında düşünülmüştür, kitchenette, mid point, dükkan burger gibi birçok marka bulunmaktadır.

avm kısmı güzeldir de residence kısmı bahçeşehir gibi bir yer için fazla tuzludur, 1+1 dairelerin aylık kirası 1.000 liradan başlarken metrekare başına 4 tl aidat ve üzerine ısınma, sıcak ve soğuk su, soğutma, concierge hizmetleri ek olarak eklenmektedir. bu haliyle gayet tuzludur. ancak bahçeşehir'in zengin veletlerle dolu olduğunu düşünecek olursak yüzde doluluğa ulaşmış durumda diyebiliriz, havası yeter ne de olsa.

yalnız bu residence'dan çıkınca adeta bir hayalet şehir olan akkoza'nın içinde bulursunuz kendinizi akkoza bitince tadınan yenmeyecektir orası ayrı.

ayrıca olay mahallinde grindr açınca birçok gey arkadaşımızı görebilirsiniz.