altüst

athena'nın kasım 2014'de çıkardığı 8. albümüdür. albüm diğerlerine göre ayrı bir yerde ve harika bir tınıdadır. hatta bir arkadaşım tespitin everestini yapmış ve bu albüm için coldplay'in çıkarması gerektiği yeni albümünü athena çıkarmış bu albüm bildiğin öyle olmuş demiştir. hakikaten de öyledir güzeldir dinleyiniz efendim.
athena'nın en çok dinlediğim albümüdür. hiç bir athena albümünü baştan sona şarkı atlamadan dinleyemiyorum maalesef ama her şarkının altyapısı o kadar güzel ki, arka vokalleri, baslar, ritmler o kadar güzel ki...
pis albümü olgunluk albümleri diyordum ama adamlarda hala gelişecek, ileriye gidecek alan varmış. bir sonraki albümleri bundan daha güzel olursa ya? aman allahım şimdiden heyecanlanıyorum.
harmanı o kadar doğru ayarlanmış ki albümün, grunge, brit rock ve bir çok türün tadı var iken tam anlamıyla bu topraklara ait.
en çok dinlediğim grup değiller, en sevdiğim albümler de onların değil... ama ben bu adamları çok ama çok seviyorum. bence bu, yapılan işi sevmekten bir adım daha öte.