anal seks

kadın ve erkekte cinsel organlara giden sinirlerin çok ufak bir bölümünün de anüs ve rectumun alt kısmına dağılması sayesinde doğru uyarıldığında cinsel haz alınabilecek bir sex türüdür. anal bölge erkekte penisten sonra en erojen bölgedir. prostat bezinin uyarımı ile de erojenite artırılabilir.
ince penisli erkekler ile yapması daha keyifli olay. ne kadar rahat girerse o kadar keyifli bence.
hetero toplumumuz nefret eder. ama bu kadar çok nefretle karşılanıp da bu denli çok yapılan eylem de yoktur. hetero ilişkilerimin hiç birinde "hayır" diyen bir kadına rastlamadım. şimdi kendileri "örnek anne" rolleri kesmekte sosyal medyada.
yaa bazen diyorum şu anal seksi vajinasal seks gibi yapabilseydk. abi çok zor oluyor yüz yüzeyken bacakları yukarda tutmak. ne vardı yani şu delik azıcık daha yukarda olaydı.
aktif roldeyim ve sevmiyorum bu ilişki türünü.
eksi yağmuruna tutulacağım biliyorum ama bana doğal gelmiyor. ne kadar dikkatli, nazik olsam bile karşımdakinin canı yanıyor bunu biliyorum. canı acıyan birisinin üstünden keyif almak seksin en güzel yani olan işteşliği bitiriyor kafamda.
belki de ben beceremiyorum ama daha yapmama kararı aldım kesin bir şekilde.
yarım gülüş, bir öpüş olsun kafi.
bu konuda yıllardır kafama takılan bir soru var. biz gayler yapınca tu kaka olan, ama heteroların yapmaya bayıldığı seks türü. hatta bugün kızlık zarını kaybetmek istemeyen ergen kızların partnerleri ile çok yaygın derecede anal seks yaptıkları biliniyor. durum öyle bir hal aldıki genç heterolar arasında anal seks vajinal seksten daha çok sevilip tercih edilir hale gelmiş durumda. peki biz gayler anal seks yapınca neden nefret edilen insanlar olup çıkıyoruz? bu heteroların ikiyüzlülüğü değil mi? onlar yapınca süper, biz yapınca iğrenç, sapık, ibnelik vs?
tehlikeli ve yasaktır.

her hoşlandığınız çocukla yapmamanız gereken eylemdir. gerçekten erkekten ve erojen bölgelerden anlamıyorsa, sert yapmanın marifet olduğunu düşünüyorsa, prezervatif ve kayganlaştırıcılar hakkında bilgisi yoksa zevk yerine acı, kan, makat yırtığı ve hatta (daha kötüsü) cybh’dan birini kapmanız muhtemeldir.
elinizi penisinize dokundurmadan bile orgazm olabilmenizi sağlayan bir eylem -pasif için konuşuyorum yoksa aktif için bu normal bi durum-. ben de ilk yaşadığımda çok şaşırmıştım. sanırım bunun için partnerinizin gerçekten yakışıklı olması lazım çünkü bana bunu yaşatanlar hep çok yakışıklı partnerlerimdi. hatta bir keresinde partnerim daha girer girmez benden bir şeyler fırlamıştı ki kendisi yaşadığım şehrin en yakışıklı gayi olmaya adaydır.
arkadan nadiren veririm. daha önce zorlandığımdan bahsetmiştim. sonuçta bazı geyler gibi önüme gelene domalmıyorum. ne diyorduk evet anal seks, bir gün sarhoşum bar çıkışı eve geçtim. sabaha doğru hornetten konuştuğum bir fransıza gittim. giderken de eski bir kolime gidiyorum sanıyordum. karıştırdım tabi kapıda onu görünce farkettim ama belli etmedim. bu zamana kadar en memnun kaldığım onunla yaşadığım ilişkiydi.
doğru yapıldığında pasif erkeği uçurur.
olsa da yapsak... son zamanlarda anal yeteneklerim köreldikçe sanal yeteneklerim ciddi gelişmeye başladı...
eşcinsellikle bağdaştırılmasını saçma buluyorum ben bunun. heterolar da yapıyor sonuçta. ayrıca hetero erkeklerde de prostat var. onlar da prostat orgazmı oluyor.
bu bakış açısını yaymak lazım. ben hetero erkek arkadaşlarıma denemelerini söylüyorum. hatta bir keresinde hetero bir erkeği çok güzel oluyor diye ikna edip beraber olmuştum. tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır anlayacağınız.
kayganlaştırıcı olmadan yapılmamalı.
(bkz: #422771) - sen yılanı deliğinden çıkarmamışsın, yılanı deliğe sokmuşsun.

seks'in en aykırı, en sert, en zevkli hali. her türlüsünü çok severim.

(bkz: serdar yabancı değilim)
  • /
  • 3