anal seksin türkiye'de ve arap ülkelerinde çok yaygın olduğu gerçeği

islam dininde günah olmasına rağmen islam ülkelerindeki ve türkiye'deki heteroseksüeller arasında oldukca yaygın yapılan bir seks türüdür anal seks. arap ülkelerinden pek çok (ama gerçekten pek çok) genç ile konuşuyorum, neredeyse tamamı sözü kızlarla yaptıkları anal sekse getiriyor. türkiye'de de öyle. bekaret konusu hâlâ önemli oldugundan genç kızlar sevgilileriyle anal seks yapıyor. sonra da ayrılınca başka bir gence telli duvaklı kız oğlan kız (!) gelin oluyor, oysa önü trafige kapalı arkası resmen otoban (!) (evlendiği gençte bakire kız aldıgını sanıyordur diyecem ama biliyordur bunun zor bir ihtimal oldugunu. cünkü aynı yollardan kendisi de başka bir genç kız ile geçmiştir muhtemelen)
türkiye'de halkın çoğunlugunun müslüman (!?) olmasına rağmen anal seksin bu kadar rağbet görmesi, ancak eşcinseller söz konusu olunca duyulan nefret, işlenen cinayetler, yapılan haksızlıklar ne kadar iki yüzlü bir ülkede yaşadıgımızı çok güzel ispatlıyor.
savunduğumdan değil ama homofobikler eşcinselleri anal yapıyor diye sevmiyor değiller "analı erkekle yapıyor" diye nefret ediyorlar.
ayni zamanda otoban vs gibi argümanları yanlış buluyorum.