annene gay olduğunu söylemenin 4 yolu

anne, ben artık senin değil, kendi hayatımı yaşamak istiyorum. bu durum keyfi oluşan bi durum değil. bunu da sana ve kendime olan saygımdan söylüyorum. nokta.
alternatif çok olsa da, en iyisi doğrudan dalmak. ama öyle yumrukla pata küte değil de, denizde sırt üstü yüzer gibi.

şu son bir kaç senedir ebeveynlerime karşı daha hassas olduğum için giderek daha çok isteyip, yüzlerindeki olası hayal kırıklığı / şok / uzaklaşma ifadesiyle karşılaşma korkusunun daha bir bastırdığı durum söz konusu. eskisi gibi daha ateşli, tepkili ve ben-merkezci halimle bu kadar zor görünmüyordu. zamanında "hesap verme" gibi görüp gereksiz bulduğum bu eylem, giderek "paylaşmaya"" dönerek, yapmadığım için, kendi gözümde kendimi daha az dürüst bir hale getiriyor. onları gerçekten seviyorsam bunu yapmalıyım, değil mi?

ama... kimileri için korku dağları bekler...
-anne ben asla evlenmeyeceğim.
-torun morun bekleme.
-ben senin hayalindeki oğlan çocuğu değilim.
-beni böyle kabul edemeyeceğini biliyorum.
+sen benim bu hayatta başıma gelen en güzel şeysin. ben senden vazgeçebilir miyim? * *
aslında söylemenize gerek yok, sezerler ama ya kabullenirler ya kabullenemezler.
bunu bir çok kişi ile de tartışıp konuştum ve bana en mantıklı gelen bunu bazı yollar ile yavaşça belli etmek oldu.

örneğin evliliği reddetmek gibi. toplumun ve ailenin size sunacağı heteroseksüel bir evliliği reddetmek. bunu "evlenmek istemiyorum" "evliliği düşünmüyorum" "istemiyorum" gibi şekilde ifadenizi belli edebilirsiniz.
ailenizin kafasındaki ilişki heteroseksüel bir ilişki olduğundan eğer sevgilinizin olmadığı göze batar ise bu ilişkiyi istemediğinizi, düşünmediğinizi söylersiniz. en azından kafalarında bu konular hakkında bir şeyler oluşur. aklıma gelen örnekler sadece bunlar şuan maalesef.

yani diyeceğim o ki cinsel yöneliminizi benim şahsi fikrime göre pat diye söylemeyin. bu onlar için büyük bir şok ve ağır bir tepki almanıza sebep olacaktır.
kızlar kızlar burası türkiye ayol new york değil anam.sizde new york orta sınıfına ait olan isabelin oğlu john değilsiniz.kendinize gelin ayol.madem ana ben ibneyim vurduyorum hamza benim best frendim değil tokmakçım demek istiyor ve out gay elitliğine kavuşmak istiyorsanız önce götü kurtarın.götü kurtarmak şu şekilde iyi bir gelir *aileden ekonomik olarak bağımsız olmanız lazım.hericinden töre cinayetine kurban gitmemeniz için feodal ve türk aile yapısına sıkı sıkıya bağlı bir aileniz olmayacak.aile bireyleriniz arasın da katil potansiyeli taşıyan baba ve erkek kardeş faktörü de önemli tabi burada mümkünse oda olmasın.
eğer bu şartları taşıyorsanız hemen vakit geçirmeden gidin annenize açılın.
tek yolu varken neden dört yokuşlu yola sokulduğunu anlamadığım öneri. ama ilk olarak vuruyorum anne deyin bari, vurduruyorum deyince kadına inme inmesin. evet o vurdurmak çok önemli tey allam.
anne önce sedate edilmelidir