anthem oyun

ea çatısı altında bioware ve motive studios un geliştirdiği fps/rpg oyunu. destiny ve titanfall karışımı bir oyun. 22 şubat 2019 da çıkıyor.
1-5 şubat arasında konsol ve pc için demosu mevcut. oyun online bir oyun. uzun zaman sonra eğlendiğim bir oyun oldu, geçtiğimiz günlerde vip demo günlerinde bolca oynadık sunucu hataları olsa dahi. xbox one kullanan varsa beklerim.

bioware'in make it or break it'i olacak oyundur. özellikle mass effect andromeda fiyaskosundan sonra bu oyun onların geleceği için bayağı önemli. bir de klasik bioware rpg'si olmayacak. yani derin npc'ler, romance seçenekleri, yan görevler vs yerine artık iyice çığrından çıkan çok oyunculu modlar ön planda. bu da biraz endişelendiriyor açıkçası.
aslında bakarsan ea nın klasik taktiği önce firmalara oyun yaptırıyor sonra o geliştirici batıyor ve ucuz bir fiyata geliştirici firmayı satın alıyor. andromeda oyununa hiç girmiyorum bile koca bir fiyasko ((:
anam demosu çok güzel bunun. mass effect 3'ten bu yana multiplayer co-op'lu güzel bir oyun oynayamadıydım, sanki o boşluğu doldurmaya geliyor.

22.02.2019 tarihine dikkat. o tarihte downloadı tıklayacağız zira.
twitter da bol bol rastladigim ve su an icin hakkinda konusulan ve ovulen oyun. ea pass ile 320 tl bir fiyati var xbox icin.
mtcgame sitesinden 240₺ ye alınabilir. oyun alımları için tavsiye ederim

ayrıca xbox da ea access üyelerine 15 şubat tarihinde oyun tam sürüm olarak 10 saat denemeya açılacaktır