arctic monkeys

şu sıralar beni heyecanlandıran en büyük şey arctic monkeys'in türkiye'ye konser için gelecek oluşu - ilk seferimde bu kadar heyecanlanmamıştım- ayrıca alex turner'a sütyen fırlatmayı düşünüyorum. http://alexturner.tumblr.com/
şarkısıyla beni benden alan indie rock grup.
basit akorlarla , klasik ritimlerle ve reklama para gömerek ünlü olan gruptur.albümlerinde kaliteli şarkı bulunmamaktadır zira iyi bir dinleyici ritimlerin hep 4/4 lük ve benzer ritimler olduğunu anlamalıdır.basit müzikle , kliplerde artis artis pozlar vererek ergen kızlarında büyük desteği ile şuan ki ünlerine kavuşmuşlardır.
wanna, yours, know kelimelerinden ibaret grup.
bi the black keys değildir.
her şarkısı aynı gibidir. "bu hangisiydi ya... heh do i wanna know, yok yok, r u mine galiba, hayır hayır arabella, aaa yok yok o da değildi.. neydi ya bu hangisiydi.. hepsi de aynı çüküne koyayım.." dedirtir.
cigarette smoke ve old yellow bricks şarkıları güzel ama.
2013'de canlı izlediğim grup. ergenliğimin başından bu yana dinliyorum galiba ve halen ilk günkü gibi seviyorum. albümler de bana paralel olarak olgunlaştı biraz, bu da acayip hoş. ayrıca alex turner'a aşığım.
"acilen bir flört bul yoksa bu yaz geçmez" diye bağıran grup.
solisti alex turner gibi bi erkek nasip etsin allah hepimize tek dileğim bu
son albümlerini four out of five haricinde bayağı tırt bulduğum, en iyi albümü fanbase'i arasında çok popüler olmadığını gözlemlediğim humbug olduğunu düşündüğüm ingiliz indie rock grubu.