aussiebum

henüz dinleyemediğim ayı radyo disk jokeyidir.
an itibariyle ayı radyoda "muse - thoughts of a dying atheist" parçasını çalmaktadır. *
dün gece aldığımız house party kararı ile birlikte organizasyon olayına gireceğim yazar (tabi bu karar alınırken alkol denizinde filikasız yüzdüğümüzden büyük olasılık yalan olacaktır) * seviyorum bu adamı...
efendim iyifir hoştur. komiktir sıcaktır. vesairedir. ötekidir. berikidir. lakin iki elim yakasındadır. barda tam da kaslı ve sevimli ötesi kişiyle bakışırken, kaslı şahıs tam bana doğru bir adım atmışken koluma girip beni sigaraya çıkarmış, kısmetime mani olmuştur.

kendisinin gay bara giriş yaşının 40 olması gibi marjinal fikirleri olduğunu düşünüyorum.

liseli gaylere düşesin...
yeminle ben bu çocuğu yerim yerim,geçen gece konuşmaları olsun hareketleri olsun gülme krizine sokmuştur.tekyönde resmen tek kişilik dev kadro resitali yapmıştır.bir insana gösteripte vermemek nasıl oluru uygulamalı olarak gösteren ve bana "denedi %100 çalışıyor" yorumunu yaptıran yazardır,küçük bir diyalog.

....
-o yeah! from california?
+yes.
....
konuşmlar,gülüşmeler(aussie yabancılara dayanamaz).fakat genç yağız delikanlı ilerleyen zamanlarda dayanamayıp türke dönüşmüştür,ama aksanından max blum bile anlayamadıysa aussie nin suçu yok halihazırda adam abd li gibiydi.
-ay ben aktifim
+nasıl ya
-ya bir de ben balamoz seviyorum git başımdan.

çocuk mavi ekranını eline alıp evinin yolunu tutmuştur.*)
(bkz: soğuk nevale)
dun icebergden de öteydi. neden anlamadık.
geçen soğuk demiştim geri aldım. tekrar karşılaştık ve kafasında bi şeyler olduğunu söyledi. empati yaptım hak verdim. gayet sıcakkanlı yazardır kendisi.
mütemadiyen cumartesi geceleri tekyönde bir gün önce gördüğü kanadalıyı, almanı, aydınlıyı, manisalıyı arayan yazardır.
max blum kasarindan cok cekmistir.
dün gece bir barda karşılaştım kendisiyle *. kafasını kırıcaktım ama onu görünce tüm planlarım suya düşüverdi. hemen muhabbete giriştik, sanki her gün görüşüyoruz gibi. * her zamanki gibi yine enerji dolu, harika muhabbetlerine doyulamayan biri modundadır. tekrar karşılaşmak güzeldi.
bugün kendisi ile bir araya gelme planları yapmış bulunmaktayız, kendisini pek bir özlemişimdir,adamın dibi yazarımızdır.
haftasonu tüm emekli öğretmenlere kucak dolu sevgisini gösterirken erkek öğretmenlere kucak dolu sevgisini kucak dansıyla gösterme çabaları pek çok istenmeyen sağlık durumuna yol açmış, en son kendini tekyöne atmış, orda bulduğu büyük baba ise kendisini bıyıklı bir gencin kollarına atınca duvara çarparak kırdığı bir şişenin parçalarıyla bleğini kesmeye çalışırken 10 yıl sonra kendisiyle sevişmek için söz vermem üzerine zafer çığlıkları eşliğinde dans pistine koşmuştur.
her hafta beni bara çağırıp davetine karşılık vermem durumunda yanımda biraz takılıp, sevişirken yanında acil yardım kiti bulundurman gereken amcalara giderek beni yalnız bırakan sevimli yazar. eksen de seviyom la seni.
çok çok uzun bir aradan sonra, tekyönde kulağını çekmem vasıtasıyla sözlüğe yeniden girip çıkmaya başlayan yazar. umarım hep böyle girip çıkar. seni seviyore.
çalışanı olmamasına rağmen herkesin tekyön' de karşılaştığı yazar. herif tekyöne gittiği her gün sözlüğe bir entry girse en çok entry girenler listesinde açık ara 1. olurdu sanırım* ama seviyoruz işte napak. biri çekip kurtarıcak onu bu hayattan inş.*
yeni modelleri cok dandik. alternatifini aramaktayim.

uzun bir sessizliğin ardından eski günlerdeki entryleriyle geri dönmüş, bizi mutlu etmiştir. tekrar kaybolursa tekyönde köşeye sıkıştırırım haberin olsun.
slip almanın el yaktığı son zamanlarda içişlerim’den birkaç adet ucuzca fiyatlarla düşürdüğüm markadır. tez vakitte yurtdışından yeni modellere dalınası. bizim eller hem cep, hem can yakıyor valla.
  • /
  • 3