ayı sözlük eurovision 2015 şarkı yarışması zirvesi

21 nisan 2015'te 2015 eurovision şarkı yarışması başlığında dolaylı olarak değindiğim ve bir kaç haftadır güzel bir mekan arayışında olduğum zirve. geçen yıl sugar cafe'de yapılan eurovision partisi nedeniyle bu yıl da aynı yerde bir zirve yapma planım vardı. ancak sugar cafe kapandığı için uygun mekan arayışlarım sürüyor.

eurovision'u dev ekranlarda yayınlayacak olan bir kaç gay cafe var. şu an için en uygun yer cafe mor kedi görünüyor idi. mekan değişikliği olursa buradan editleyeceğim demiştim ve gerekli değişiklik yapılarak mekan rosso cafe ve karaoke bar olarak seçildi.

yer: rosso cafe ve karaoke bar
kuloğlu mah. ayhan ışık sok.
no:8 taksim istanbul
gün ve saat: 23 mayıs 2015 cumartesi
saat 20:00
süper bir zirve olur. ben de orada olurum elbette.
yarı finalleri bilgisayar başında eziyetler içerisinde izlemeye çalıştıktan sonra dev ekranda final mükemmel geliyor kulağa.
kesinlikle katılacağım zirve. ne sınav kalıyor ne başka bir plan. *
sözlük yazarları ile tanışıp kaynaşmak için güzel bir vesile
adı eurovision ile bir anılan benim de katılmayı çok istediğim bir etkinlik.. umarım bir aksilik olmaz.
yeri değişen zirvedir. bana geliyorsunuz canlarım*. şaka şaka.

dün futurelavirs ile cafe mor kedi'ye zirve için konuşmaya gittik. gerek gay cafeden çıkıp ortadoğu arap kahvehanesine dönüşmesi gerekse işletmecinin zirve cumartesi günü olduğu için söz verememesi bizi başka bir mekan arayışına itti. düşündük taşındık ve rosso cafe ve karaoke bar'da karar kıldık. 6 katlı olduğu için bir katını zirve için kapattık. hem izler hem de rahat rahat sohbet edebiliriz. ister at koşturun, isterseniz takla atın. denedik %100 çalışıyor.
seve seve zirve teklifimi kabul eden mekan "sizin için katlardan birini açarız gerekirse başka müşteri de almayız" tepkisi ile beni havalara uçurmuştur.

ayrıca zirveye katılan yazar sayısı kaç olursa olsun; zirve sonrası superfabric club ya da tek yön'de after party mutlaka yapılacak. rosso cafe ve karaoke barda görüşmek dileğiyle.
yazarlar +2 +3 artık kaç kişi getirebilirlerse getirmeli bence, madem koca kat bize ayrılıyor doldurmak lazım orayı.
daha fazla tutamıcam içimde söylemem gerek, söylemezsem yazık olur.

erovizyon zirvesi olarak kusursuz düşünülmüş bir fikir. kesinlikle harika! anadolu yakası zirvesine göre beni daha çok heyecanlandıran zirvedir. fakat neden zirve sonrasında gay bar? bunun birçok ihtimali var sanırım. zirveye geleceklerin veya gelmeyi düşünenlerin hepsi mi gay bar'a gitmeyi istiyor da mı eklendi yoksa bazılarının gay bar'a gitme amacını değiştirmek için mi yoksa yazarlarla gay bar'da daha bir samimi olmak için mi?

yapılan emeği yoksaymak adına tuz biber ekmeye çalışmıyorum fakat gay bar'a giden birisi değilim. evet zirveye katılıp akşam tıpış tıpış bara gitmek yerine evime dönmeyi de tercih edebilirim ama yok muhteşem fikrin içine dışına sıçan bi hareket olmuş.

girişi güzel yapılmış sonunda cafere bez gereken bir başlık olmuş benim nazarımda. *
yarışma bittiğinde saat 01:00 felan olacak, eve dönüşü zor olanlar için sabah ulaşım açılana kadar bar, çorbacı, gece full açık kafeler ihtiyaç gibi. ben de zirve sonrası bara değil eve geçeceğim. hatta zagor'a yol arkadaşı olacağım gibi görünüyor. kimse istemediği bir yere gitmek zorunda değil ki, zirvenin amacı zaten eurovision'u beraber izlemek, sonrasında eğlenmek isteyenler için geybar, rockbar seçenekleri var. kafanıza takmayınız.
bu zirve eurovision şarkılarını beraber dinlemek hem de tanışmak; akabinde dışarı çıkıp isteyenlerle eğlenmek kafa dağıtmak amaçlı yapılıyor; özellikle after parti adı altında grup seks yapmak ya da orgy partisi vermek gibi bir amaç yok bunu belirteyim. zorla ya da alıkoyarak partiye kimseyi sürükleyecek de değilim. öyle olsaydı adını ayı sözlük grup seks partisi zirvesi koyardım bundan çekinecek biri olmayacak kadar net biriyim.

gayet açık ve net şekilde eğlenme amaçlı yapıldığını ortalık yere yazmak yerine gizli bir oluşum kurarak belli yazarları örgütleyerek zirve amacı dışına çıkan muzır fikirler yok özetle. ha bu tür fikirlere kapılanlar varsa ben onlara da saygı duyarım ama bunun için zirveyi beklemelerine gerek yok; mesaj yoluyla diledikleri yazarları ayartmakta, istedikleri yazara yürümekte, sessiz sakin görünüp gerçekte gizli işler çevirerek amaçlarına kısa yoldan ulaşabilirler. örneğin sözlüğün profil ve fakbadi ilanları sayfasına yönelsinler lakin orda kimin siki kaç cm ona kadar ayrıntılı olarak yazılı. burası ahlak tanım ünitesi değil sadece sözlük. sanırım sorun; gizli saklı yapılan tanışmalar, buluşmalar ve bunun içini dolduran eylemlerin; aleni şekilde yapılan etkinlikler kadar zevk vermemesi. haksız da değiller hani ben de olsam habersizden işimi görür sonra büyük bir çelişkiyle zirvelere bok atardım.

bu açıklamayı yapacak kadar sosyopat olmaya zorlandığıma göre şöyle devam edeyim. düzenlediğim zirveye gölge düşürecek, sabote edecek, açıkça ve ima yoluyla başka yerlere saptıracak olanlar bilsin istedim. zirvede görüşürüz arkadaşlar.
bdsm hakkında uygulamalı dersler vereceğim zirvedir. orgy nedir ki?
niyetim zirveyi sabote etmek veya zirveye tabiri caizse bok atmak kesinlikle değil. fakat gay bar yerine nevizade'de şahane rakı fasıl ayarında yerler biliyorum. şahsen bar yerine oturup muhabbet eşliğinde rakı içmeyi tercih ederim. adı "after party" çok da şahane olur kanımca.

şahsen gizli oluşumlar da daha kişisel oluyor. "yürüdüğün" yazarı görmek için zirveyi beklemiyorsun. en azından zagor "yürüdüğü" yazarla vakit geçirebiliyor. hiç de bok atılası bir durum değil.

sadece biraz samimiyet durumunu vurguladım.
bünyemi heyecanlandırmaya başlamıştır. bakalım bu gece neler yaşanacak, kim kazanacak, kimin tahminleri tutacak, merak falan.
liseli forum tartışmalarını görünce şaşırdığım başlık. akşama gelmeye çalışırım ama söz veremiyorum.
dark bear, kuma, smellycat, wagaman, tubi, eferkhamin ve ben mekana geldik, zirve rosso 2. katta, yer demirören avm'nin karşı sokağında garanti bankası arasında. bekliyoruz.
tubi geldi, wagaman da yolda. yarışma 22:00 de başladığı için geç kaldım demeyin, gelin. mekan bize ayrılmış durumda. hey hey.
  • /
  • 2