ayı sözlük itiraf

  • /
  • 184
işsiz ve yalnız birisi olduğum için oturdum, e100'den e200'e kadarki olan gıda boyalarının zararlarını araştırdım. aralarından, sentetik olup da en zararsız olanı, hatta neredeyse hiç zararı olmayanı brillant blue. en zararsız organik gıda boyası ise klorofil. hiçbir zararı yokmuş.
onun hakkında o kadar entry giriyorum o bana girmiyor ya (entry olarak fesatlar) cidden üzülüyorum
kendi cinsel içerikli foto ve videolarımı tumblr blogu açıp, orada yayınlayasım var, ama çekiniyorum. depresyonda olmasam yapardım belki de, bilmiyorum. vücudumdan da tiksiniyorum ayrıca.
agresif kişiliğim problemlerim ile birleştiğinde içinde çıkılmaz durumlara girmeme ramak kalıyor.
abim iphone'un videoyu yavaşlatma özelliğini gösterdi. benim ilk düşündüğüm şey, "sperm çıkarken yavaşlatsak nasıl olur acaba" oldu. ne kadar iğrencim.
p olmanın bu kadar zevk vereceğini düşünmemiştim. bunca yıl aktif ol. birisi seni ikna etsin zorlasın ve sen artık o adama sadece pasif olmak iste * bence herkes pasif aslında da. pasif olacagı kişiyi henüz bulamamış
erkek tafrası çekmekten bıktım, hepsinin bir kadından beklentisi aynı kimi en başında belli ediyor kimi daha sinsi ama illaki soğutacak hareketler yapıyorlar. kadınları da insan olarak görmelerine daha zaman var madem ben de ara veririm o zamana kadar.
dün huzur bulmak için aya dua ettim, özel bir gün diye. sonra tabağa hindistan cevizi koyacaktım yemek için. tabağı alamadım yere düştü paramparça oldu. üzerimdeki kötülüğün bu kadar kolay çıkacağını düşünmüyordum. teşekkürler ay. mutluluğumda da oradaydın, mutsuzken de oradasın.
adamın birisi bana "çok seksisin" dedi planetromeo'da. konuşalım falan filan dedi. "fotoğrafını atar mısın ya çok tatlısın" falan dedim. attı. gayet de kültürlü ve seksi birisi. yani benim çok tipim değil ama yine de hiç acımam sevişirim. benim ilk sorduğum soru "fake misin sen?" oldu. * inanamadım çünkü. aya ettiğim dua kabul oldu. tişikkirlir ay.
adama "fake" dedim diye kızdı. yine yalnız kaldım.

ay bir şeyler yap. *
adam tekrar mesaj attı. ay allah belanı versin. (şaka) (seviyorum seni çok)
itiraf ediyorum boşu boşuna mücadele veriyorum çok net farkındayım adamın resmen sikimde değilsin havası hala devam ediyor... galiba sadece takılıyoruz gerçi takılıyor muyuz onu bile bilmiyorum... güzel bir cümle beklerken gelen soğuk bir mesaj oluyor hayırlısı dicem ama vakti zamanında çok üzdüm tabi onu. o da böyle intikam alıyor demek ki... neyse iyi geceler sözlük... bankacı is offline....
ayı sözlük asdi özel ödülünü sözlüğün en psikopatı dalında aday gösterilerek almıştım. ilk zamanlar bu ödüle hep itiraz etsem de bugün gergin bir şekilde bankada sıra beklerken ödülü verenlere hak verdim.

not: eksileyen arkadaşım daha karpuz kesecektik.
tam üç antidepresan atıp haftayı sindirmelik gün.
çok konuşuyorum. ve kendimi durduramıyorum. bazen kendime bile çenem tutulsun diyorum..
takip ettiğim kaslı, kuveytli mükemmel adam, yorumumu beğendi. of başım dönüyor sözlük. kim bilir bununla sevişmek beni ne yapar?
"seni kullanmam" diyen şerefsiz bile beni kullanıp attı. öff bıktım artık kalp kırıklığından.
ailem deist oldugumu bilmiyor. ben de her cuma annemin elinden tutup cumaya gidiyorum. bugun de gittim bir baktim topuklu ayakkabilarim calinmis. allah belanizi versin. biz bagnaz aileyiz geri getirin.
bugün wolibear ile limanı gezerken, bir tane oğlan, fotoğrafını çekmemi istedi. ondan sonra "teşekkürler kardeşim" falan demek yerine "sağ ol" falan deyip elimi sıktı. 2 saniye falan sıktı. ben de direkt gittim arkamı dönüp. acaba iş mi attı. eğer iş attıysa üzülürüm. woli, "geri dönelim istersen" falan dedi de dönmedim. bir de kaleiçi'nde bir tane kafeye oturunca bi tane adam bize dik dik bakar gibi oldu, yanımızda falan gezindi. acaba o da mı iş atıyordu. keşke atsa. ben koca istiyorum artık. çok tatlıydı, gözlüklüydü. yerim onu. yoksa ben mi kendimi çok önemli sanıyorum?
o kadar soğuk ki 31 bile çekilmiyor.
  • /
  • 184