ayı sözlük'teki indirdik reklamları

ayı sözlükteki gittigidiyor reklamları 'dan sonra alınan ikinci tıklama reklamlarıdır. pek bir kazanç sağlamıyordur bu reklamlar ama hayırlı olsundur. bu reklamları robot programlar takip ettiği için aynı ip den art arda tıklamalar sıkıntı yaratıyor. belirli saat aralıklarıyla tıklandığında sorun olmuyor deniyor.
ayı sözlüğe katkı olsun dedim tıkladım, tıklamaz olaydım. nasıl ele geçirdiyse beni 1.30 saattir bakıyorum ve ne kadar ucuz lan deyip hepsini almak istiyorum. biri beni kurtarsın.
her tıkladığımda istisnasız manikür pedikür setini karşıma çıkaran reklam şeysi...acaba bana gizliden gizliye mesaj mı veriyor? nedir? hayır yani bakıyorum ayaklarımda da ellerimde de hiçbir sorun yok. gayet muntazam ve olması gerektiği gibi.
her seferinde karşıma çıkan ilgili reklam:
sözlerime burada son verirken * sevgili ayı sözlük sakinleri şunu hatırlatmakta yarar görmekteyim: günde sadece bir tık atmanız yeterli sözlüğümüze destek vermek adına.
5 ayda 12 tl kazanabilmiş reklam şeysi. günde ancak 1-2 tıklama yapıldığı görünüyor, garip.

(bkz: bugün ayı sözlük için ne yaptın)
5 ayda 12 tl kazanabilmiş reklam şeysi. günde ancak 1-2 tıklama yapıldığı görünüyor, garip.
23 tl birikmiş fakat 100 tl olmadan ödeme yapmıyorlarmış, eylül 2013 itibariyle bize olan desteklerini iptal etmişler. "niyeyse!"

mail yoluyla bir kaç kez ulaşmak istesem de hiç bir geri dönüş alamadım. bu reklamları siteden 2 yıl önce kaldırmak zorunda kaldık.

(bkz: ayı sözlükdeki reklamlar)