ayı sözlük yazarları hangi marka su içiyor

çeşme suyu içiyorum. eğer arıtılmış su içmem gerekiyorsa da, abimin şirketten getirdiği su arıtıcısını kullanıyoruz.
kesinlikle lido değildir. istanbul'dayken laboratuvara lido su'dan numune göndermiştik ve içinde evsel atık sularda bulunan bakterilerden bulunmuştu.* hep aynı suyu içmek iyi değil, arada değiştirin. ayrıca su sebillerinden de uzak durun çünkü her ay ozonla temizlense bile aşırı pis.
şebeke suyu içiyorum. param olursa dışardan damacana ya da plastik şişede paralı su içiyorum ama hemen bitmesin diye yavaş yavaş içiyorum. markası fark etmiyor para ile satıldığına göre hepsi iyidir ben çe. ancak genelde parasız biri olduğum için bulduğum musluğa kimse görmeden abanıyorum. *
erikli. ama en iyisi buzdağı diye duydum.
belediye gazozu evdeykene,iş yerinde frida bazen de ufak çılgınlıklar yapıyorum hayat su içiyorum.
fiji den başka su içmiyorum asla.
tatları çok kötü olduğu için damla ve sırmadan, ürünlerini boykot ettiğim için de pınardan özellikle uzak duruyorum. diğerlerini değiştire değiştire içiyorum. bi ondan, bi bundan, bitince diğerinden, filan.
erikli varsa erikli, yoksa ph'ı 7.5'in üzerinde olan suları içiyorum. ph derecesi önemli çünkü su ne kadar bazik olursa vücuda o kadar faydalı. 7.5'in altında sular ölü su olup vücudun su ihtiyacını karşılamayan, vücuda faydası olmayan sulardır. yani siz 7.5 ph altındaki suyu içinde oh su içtim diyorsunuz ama vücudunuz öyle demiyor, bunun sonucunda kendini çevirmesi için hangi organ daha zayıf işliyorsa ordan su çekmeye başlıyor... ph 7.5 ve üzeri suları için.
hazır su bulamazsanız şampanya için