ayı sözlük yazarlarının kezbanlıkları

uf snne yha ne anlatcam. bide baslk acmslar kzbnlıklarımı anlatym diye. uhf git basmdan yhaa.
düşünüyorum düşünüyorum ama gerçekten aklıma gelmiyor, sonra biraz daha zorlayınca aklıma itiraf tadında bir anı geldi:

şimdi geçen yaz 5 gün amsterdam'daydım, dedim yalnızım zaman bol dedim kendimi ve buradaki gay kültürünü keşfedeyim biraz. sonra hemen red light'a girerken dirty dicks adından cezbeden bir gay bara girdim, böyle fantazilerim olmamasına rağmen leather bar duvarda fetiş öğeler falan, dark roomlar dürüst olayım nedense çok da rahatsız etmedi. oturduö içkimi içtim, barmenle konuştum hatta artık barmen herkese mi samimi yoksa biraz fazla yakın mıydı böyle bir kıpırtılar bile oldu. hatta diğer gün barmene yürüyecektim de kendisi gelmedi. neyse, haftabaşı ve gece hiçbir şey yapacak olmamasından ikinci gece de gittim. iki tane ingiliz arkadaşla tanıştım. ingilizleri çok severim hele o aksan...hani hoş olsalar anında tavdım,. ama bendeki her bahtsızlık gibi kendileri endonezya mı ne kökenli böyle pek tipim arkadaşlar değildi, sohbet muhabbet zaman geçirdik. bi de ben bunları best friend sanarken çift çıktılar ama biri böyle sürekli bana çekingen çekincen sorular sormakta, hafiten bi izin versem flörtlere başlamalarda.

neyse sonra ben de hiçbir zaman sarhoş olabilen biri olmadığım için o gece biraz, hatta etki etmediği için baya tüttürdüm falan. sonra barda böyle daha ilk içkimin yarısında, her sey ufaktan dalgalanmaya başladı. neyse yine biz ingilizlerle sohbet muhabbet. o arada bir fransız amca bunlara sarkmakta, artık nasıl bir threesome fantazisi varsa. neyse adamı türk olduğuma inandıramadım adam sürekli bana saraşmakta ama böyle bi okşamalar da var. bilmemne hadi sigaraya çıkalım muhabbeti. ben böyle oh yeaah totally falan böyle cool cool tütttürmeler.

uzun lafın kısası, sigara içmez hatta nefret eden biri olarak,hem de kötü bir zamanımda hiçkimseyi tanımadığım bir yerde istediğim gibi davranmadın da verdiği rahatlıkla, biraz da yanımdakilerin zaten belli ilgisini çekmişim daha da elde etmek istedikleri ama paslamayan ''kötü çocuk'' gözükmek için o gece hiç umursamadan yarım paket sigara içtim.o sigara odasının dili olsa da konuşssa.