aziz yıldırım

fenerbahçe spor klübü başkanı. uzun süredir gündemi meşgul eden şike davasında yargıtayın kararı onaması halinde tekrar hapse girecektir kendisi.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/20896794.asp
1952 diyarbakır doğumlu, inşaat mühendisi ve fenerbahçe spor kulübü'nün başkanıdır. 1990-1992 yılları arasında fenerbahçe spor kulübü'nün yönetimde görev aldı. 1991-1992 sezonunda futbol şube sorumlusu oldu. 1998 yılından itibaren fenerbahçe spor kulübü'nün başkanlığını yapmaktadır. 3 temmuz 2011'de "ekonomik çıkar amaçlı suç örgütü kurmak ve yönetmek" ve şike iddiasıyla gözaltına alındı, 10 temmuz 2011'de tutuklu yargılanmak üzere metris cezaevi'ne konuldu. 2 temmuz 2012 günü tahliye edildi.

not : alıntıdır.
seksi olduğu kadar gereksiz adam. önce başkanlığı bırakır gibi yaptı bi ara, insanlar aaaa olur mu başkanımız geri dönsün diye kampanya yaptı, adam da bunu bekliyordu geri döndü. sonra şike yaptı diye aylarca içerde yattı bütün millet dar ağacında da olsak son sözümüz aziz başkan diye kampanyalar yaptı, sonra adam çıktı, aykut kocamanla birlikte saçma sapan kararlarla alex'i gönderdi hain ilan edildi... bi türlü sevilsin mi nefret mi edilsin karar verilemeyen fenerbahçe başkanı hödösü.
"ben fenerbahçe için 1 yıl hapis yattım taraftarlar fenerbahçe için ne yaptı?" demiş, de sen kendin yaptın da yattın, taraftar stadı doldurmuş, arkanda da bile durmuş ama bu sözlerden sonra durduğuna da pişman olmuştur, bi defol artık bu klüpten, çek pis ellerini. ne aykutmuş arkadaş, hala arkasında hala aykut da aykut, gizli gizli sevişiyorlar mı anlamadım ki!
aykut kocaman'ı istifadan 2. kere vazgeçiren başkan. fenerbahçe cumhuriyet olsaydı aziz yıldırım da tiran olurdu .
aykut kocaman 'ı kararından döndürerek, " fenerbahçe yi harcayacaklar matmazel" diye haykırtmıştır.
fenevbahçe için çok fedakavlık yapmış biv başkandıv. doğvu mu samet?