bearpan

yeni sözlük yazarı. aramıza hoşgeldin.

(bkz: askk)
selaaaam. ailemize hoş geldin.
hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim , hoş buldum
hoş gelmiş ukdeci yazardır. en çok öğrenme ateşiyle yanıp tutuşan yazarlardan *
sesinin frekans aralığını bilmiyorum ama bi ara öyle bi wuhuuuuuuuu dedi ki güvercinin biri dile geldi beni uyardı 'abi ne olur bu adamı susturun içerde çocuk uyuyor diye ', şen yüzlü, neşeli çok iyi kahvaltı hazırlayan bir yazar aslen mersinliymiş ama bir küba göçmeni havası var...hasta la victoria siempre bearpan
piposu, şapkası, şuyu buyu derken sözlüğün biz paçoz gaylerine sadece ortamda bulunarak tekme tokat dalmış beyefendi yazar.
''derdim yazmak , bu sayede birileri okur da yalnız olmadığını görsün istiyorum'' ile ne kadar umutlu, ne kadar ''babacan'', kollarını açıp da sanki, ''gelin, bana sarılın, ben buradayım'' dercesine bir yazar.
onur yürüyüşü günü bir kişi çıktı beni merak eden aranızdan , herkesle konuşma fırsatım oldu onunla konuşamadım , ulen tüüü size. kimse o bıyıklı yazarcan mı onu da bilmiyorum * beni bulsun lütfen .
gay pride zirvesine elinde piposuyla katılan, gür sesli, bıyıklı, sevimli, yardımsever yazarcan. yürüyüş boyunca yanyana omuz omuzaydık. yürüyüş öncesi bayraklarımıza o sihirli bandı ile dokunuşu da unutamayacağım yardımlarından biridir. ha birde çohoş karakalem çalışmaları var. belki bir gün sergi açar bizde sözlükçe gider görürürüz. selamlar şekerim.
aklıma pan'ın bear versiyonunu getiren ayı sözlük yazarı. ayrıca serbest çağrışımla aklıma kavalı ve kral midas'ı getirmektedir.