bekletilmek

ilk buluşmada yaşanması gerçekten sinir bozucudur.kafandaki sorular bekledikçe dahada artar o bekleme süresi sanki bekleyen için zaman geçtikçe itibar kaybettirir de bekleten tam tersi değer kazanır.ne kadar çok bekletildiyseniz buluşma o kadar kötü geçer şeklinde bir genelleme bile yapabılabilir.çünkü siz bekledikçe gerilirsiniz, ekildiğinizi yada bekletenin sizi ciddiye almadığını düşünmeye başlarsınız.bu psikolojiyle de iyi şeyler yaşanmayacağı için makul bir süre bekledikten sonra durumu kabullenip kalkıp gitmek gerekir.
hiç sevmediğim hede. eğer bekletiliyorsanız aynısını karşı tarafa da bir sonraki buluşmada yapmanızı öneririm. intikam aldıktan sonra görüşmeye devam etmek size kalmış efenim. *
dünyanın kendi etrafında döndüğünü düşünen, empati yoksunu insanların çok rahat yaptığı saçma sapan bir davranış. kardeşim, herkesin zamanı çok değerli. yerine göre senden de değerli. o yüzden haddini hududunu bil de adam gibi işlerini zamanında yap. kimsenin cinlerini tepesine çıkarma.
gözlemlediğim kadarıyla önemsiz olduğu düşünülen insanlar daha çok bekletiliyor. buna maruz kalıyorsanız sizi bekleten kişi size saygı duymuyordur. bu durum sık sık başınıza geliyorsa insanlara bu cüreti vermiş olabilirsiniz farkında olmadan.