beşiktaş

bir derdim var bin dermana değişmem
2016 gibi bu yıl da şampiyon olmasını dilediğimiz takım.
yağmurlu bigünde sevmiştim seni....beşiktaşk
bugün almanya'da oynadıkları bayern münih maçında 5-0 yenildiklerini öğrendim. oysa grup maçlarından 6 maçta 4 galibiyet 2 beraberlik ve namağlup olarak grup lideri olarak çıkmış ve bünyelerde sevinç yaratmıştı. istanbul'daki rövanş maçında işi çok zora soktu. umarım imkansızı gerçekleştirebilirler.
dolmabahçe sarayı, yıldız sarayı, dolmabahçe camii ve ortaköy camii gibi önemli tarihi mekanları içinde barındıran, atatürk'ün çeşitli portrelerinin yer aldığı dolmabahçe caddesiyle ve ismiyle aynı adı taşıyan futbol kulübünün stadyumun yer aldığı istanbul'un en eski ve en pahalı ilçelerinden biri.
imkansızı filan gerçekleştiremeyecek takımımdır. oynadığın takım bayern münih. dünyanın en büyük 3 takımından biridir benim gözümde. diğer ikisi barcelona ve real madrid. adamların takım değeri 700 milyon euro ve üzeri. beşiktaşın 120 m euro. sen 15. dakikada 10 kişi kalırsan adamlar acımaz. makine gibi adamlar. kabus gibi şerefsizler.

barcelona, real madrid, manchester city, paris saint germain, bayern münih. bu 5 takım insanüstü futbol oynuyor. bambaşka seviye. bizim o seviyeye gelmemiz için fırın ekmek yetmez.

üzülmedim açıkçası. bu seviyeye alışmak için hep bu arenada olmamız lazım. o yüzden lig çok önemli. bu hafta fenerbahçayi yenelim önümüz açılır. hadi hayırlısı.
  • /
  • 2