beyazıt öztürk

beyaz olarak biliniyordu eskiden. beyaz show u sunuyor halen. yıllardır kanal d ile çalışmakta olan, yardımseverliği ile de göze çarpan, "r" leri söyleyemeyen ve bu sorun etmeyen komedyen, şovmen. bir dönem albümde yapmıştı sanırım. bu aralar yalan dünya da oyuncu olarak da izlemek mümkün.
"r" konusunda kardeş olduğum insan.
biri şu adama oyunculuk yapamadığını söylesin.çevresin de hiç iyi arkadaşı yokmu buna gerçeği söyleyecek.
sen şarkı söyleme diziler de oynama sadece komikli şov yap be anam.
candy crush gibi adam tüm joleyi temizlemek istedim
o saçlar nasıl dökülmüyor olum ya ben 3 gün jole sürsem saçlarıma sürü psikolojisi gibi toplu intihara kalkışıyor
(bkz: lanet olsun sebebi neydi ki )
hala seksi ve çekici çocuk...
oyunculuk yeteneğini yeterli bulmam ama, hacivat ve karagöz neden öldürüldü filmindeki performansını her izleyişimde beğenirim...

(bkz: eski idoller)
(bkz: heyhat)
bunca yıldır televizyonda olmasına hatta yaşıtlarından daha fazla para kazanmasına rağmen kendini hiç geliştirdiğini düşünmüyorum.

en basit örneği programına ne zaman bir yabancı gelse mutlaka çevirmeniyle geliyor. en azından kendi birkaç kelime söylebilir ama ingilizce hiç yok sanırım.

ayrıca gerçekten oyunculuk yapamıyor. ama komedyenliği ve şovmenliği için bir şey söyleyemem.
kendisi son iki gündür sosyal medyada en çok konuşulan isim olmuştur.

(bkz: beyaz show programına bağlanan diyarbakırlı öğretmen)
beyaz show programına bağlanan diyarbakırlı öğretmen sonrasında program içinde özür dilediği gerekçesi ile hakkında bakırköy cumhuriyet başsavcılığının yaptığı başvuru ile şaşırtmıştır..
içerik "terör propagandası"
şaka gibi ülkenin dört bir yanaında "ellerinde silahlarla" propaganda yapan "terör" yanlılarına herhangi bir uyarı yapmayan devlet-i alimiz beyazı kolay lokma görmüş durumda..

ilgili haber:
http://haber.sol.org.tr/turkiye/beyazit-...
korkudan saçmalamaya devam eden şahıs. özür dilerken babam polisti falan demiş. 50 yaşına gelmiş bir adam babasının adını vererek şirin görünmeye çalışıyor. bence bu utanç ona yeter. tarih kendisine kahraman olma şansı vermişti. o korkak olmayı seçti. geçmiş olsun...