bir erkeğe söylenebilecek en ağır söz

kalkmadığı için mi pasifsin
yaraktan korktuğun için mi aktifsin
(bu söyleyeceğim şey ne aktif ne de trans arkadaşlarımı kastederek söylenmiyor)

ciddi ciddi ruhu hasta, aklı hasta, kalbi hasta biri vardı sözlük. yanındaki herkesle kavga edip, yalnız kalan. en yakınında durmak durumuna olan insanı da kendi bok çukuruna çeken, özgüvenliymiş gibi görünüp aslında ezik olan, sonra söylediği yalanlara kendi inanan, her gün kendinden nefret ettiren, kişisel temizliği dahil insani olan \olması gereken hiçbir şeye dikkat etmeyen, hastalık hastası bir tip düşün. buna ne söylesen anlamaz, duymaz, dinlemedi gerçi.
öyle tuhaf biri görmemiştim hiç, allah bidaha göstermesin. sokakta miyavlayan kedi görsem gözüm dolarken buna her gece ölsün diye dua ettim resmen. öyle bir hastalıktır kendisi, elini veren kolunu kaptırıyor falan. neyse, buna ne desem anlamadığı için en son şey demiştim "kendini erkek zannedip ne kadın ne de erkek olamıyorsun. ne gayim diyebiliyorsun, ne biseksüel ne x, y, z. aklını erkek olmakla da değil, erkek hissetmekle de değil, öyle olduğuna inanmakla bozmuşsun. hepsinden öte önce insan olmayı dene, annenin seni neden sevmediğini daha iyi anlıyorum.kadın içinden bir pislik atmış. insan içinden ne çıkardığını bilmez mi? " demiştim. ne söylediklerime ne de söyleyemediklerime pişman değilim. pozitif ya da negatif bi duygu beslemiyorum artık ona. ama bu sözü söylemiştim. tam bir kangren, tam bir habisti.
maddi ve manevi yetersizsin
"sizi eskisi gibi sevmiyorum anna hanım"
eski manitalarımdan birisine çok sinirlenmiştim. ayrılınca yaptığı işe dayanarak suriye çöllerinde geber demiştim. baya üzülmüştü. ben de üzüldüm tabi. birkaç gün sonra sinirim geçince ay kıyamam bebeğim sana aslında öyle demek istemediğimi biliyosun diye telafi etmiştim de neyse.
  • /
  • 3