bir yar sevdim gayler aldı

ayşe armanın bugünkü köşe yazısının başlığıdır. kendisine gelen mektuplardan her zamanki gibi en ilgi çekenini ve ilgincini yayınlamış. bakalım dikkatleri tekrar üzerine toplayabilecek mi. başlık gayleri suçlarcasına ve içerikte biseksüelleri paralarcasına olduğundan oldukça vahim. ama bu durumu tüm içtenliğiyle yazan kişiye de haksızlık etmemek gerekir. başa çıkması zor bir durum. hangimizin başına gelirse gelsin, hayatımızda hiç karşılaşmadığımız bir durumla ilgili başımıza sorun gelse aynı şaşkınlığı ve aynı zamanda çözüm bulunamıyorsa öfkeyi kat kat yaşar. bir konuyu bilsekte bilmesekte başa gelmeden anlamak zor oluyor.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/2286...

(bkz: gay'lere aşık olan kadın)
hanım hanım kocana sahip çıksaydın da almayalardı dene bilir teselli olarak.
çok güzel ,acı bir yazı olmuş. ne diyeceğimi bilemedim çok zor bir durum insanın uğruna fedakarlık yaptığı hayallerinden vazgeçmesi. hele ki bide o hevesin kursakta kalması yok mu oturur boğazına takılır boğar insanı. neden bilmiyorum ama özür dilemek geldi içimden. kimse dilememişse belki ben özür dilerim.
herkesin herkese ait ve kimseye ait olmaması durumunda yaşanmayacak hadise, ayrıca (bkz: komünizm). insanlar elbetteki bir mal veya mülkiyet öğesi değildir, ama onları bu şekilde değerlendirmektir sorun olan ve hayal kırıklıklarının sebeb-i müsebbibi.