bradley cooper

the hangover'la yıldızı parlamış, bakışlarıyla hipnoz yapma yeteneğine sahip çok bi yakışıklı aktör. aktörlüğü konusunda kendisini en mahir gördüğüm yer limitless'dı.
yaşayan en seksi erkek seçilen, 2013 en iyi erkek oyuncu dalında oscar'a aday olan oyuncu. bir insan bu kadar yakışıklı ve yetenekli olmamalı, haksızlık yani bildiğin.
1975 doğumlu 1.85 boyunda hollywood yıldızı.adam fazla seksi yani filmleri bile beni hayallere daldırıyor
oyunculuğunu beğenmiyorum, hatta pek yetenekli bile bulmuyorum zira silver linings playbook'a kadar oynadığı 10 rolün 9u ''sarışın, mavi gözlü piç ama kalpte iyi olan, mr right'' tipi. hatta öyle ahım-şahım bir seksiliği de yok ama ikinci saniyede insanı kendisine çekiyor, sanırım o derin mavi gözler yüzünden.

w magazine fotoğrafları ise ayrı bir şey - http://www.etonline.com/news/155886_brad...
dibimin düştüğü amerikalı bir akranımdır...
oyunculuğunun tatmin edici olduğunu pek düşünmüyorum ama, senaryosu güzel eserlerde oynadığından ötürü beğeni toplayabilmektedir...
şehla gözleri, fatal gülüşü ve şeytan tüyü ile büyüleyen taş herif.

ilk olarak kitchen confidential* dizisiyle dikkatimi çeken, sonra bilimum cuma gecesi first dateleri için tasarlanmış romantik komedilerle oynamış, asıl patlamasını hangover serisinin ilk filmiyle* yapmış olan oyuncu.

bence ise iyi bir oyuncu. limitless*, silver linings playbook* ve american hustle* performansları ardarda izleyenerek çizdiği portrelerin başarısı daha net algılanabilir.