britney spears

david lecours diye bir hayranı, eşcinselliğini açıklarken britney'in kendisine ne kadar güç verdiğini, en kötü anlarında bile, anlatan bir mektup yazmış. bu mektup britney kızımızı öyle etkilemiş ki hemen david'in adresini alıp o da bir mektup yazmış:

'' i was so happy to receive your letter. i was very happy to hear about how courageous you’ve been about being openly gay. i’ve always been told as long as you know in your heart that’s what matter most. i try to follow my heart and dreams every day of my life and i think that’s why i am where i am today. it means so much to me to have a fan like you who takes the time to sit and write me such a touching letter. your letter was both touching and sincere. i wish you nothing but the best in the future and hope you keep smiling.

shine bright always,
britney spears ''

bu yüzden,

haberin aslı : http://www.buzzfeed.com/kimberleydadds/b...
lisede pek dinlediğim, ses tonundaki farkı sevdiğim amerikalı güzel şarkıcı.
mayıs ayında yeni bir single ile geleceğini duyururken bizleri sürekli trolleyip bir türlü gününü kararlaştıramamış lipsync idolüdür.

billboard music awards 2016 daki millenial medley performansı için :
len
''if britney can make it throught 2007
we can make it throught this day'' olarak hatırlayacağım cesaretli güzel kadın. bir dünya starının saçlarının tamamını kesmesi her yiğidin harcı değildir
mayıs ayındaki billboard music awards performansının etkisinden halen öyle bi çıkamadım ki duvarlara taşlara ''it's britney, bitch!'' diye bağrınmak istiyorum.

sözkonusu performans,ha tabi bir de 2001 yılındaki o efsane ''i'm slave 4 you'' da unutulmamalı.insanlar boşuna godney demiyor!
birkaç hafta önce haberi ve kendisi duyulan make me'sinin klibi de çıkmıştır.söylentiler aslında make me'nin başka bir klibi olduğu ancak ne olduysa son dakikada tamamen farklı sıfırdan bir klip çekildiği yönünde. kötü olmamış kanımca çünkü o michaellar, michael'ın arkadaşları, michaelgiller...allah allah!
make me uu-uu sunu pek beğenemediğim ama ne yaparsa yapsın 'its britney bitch' diye havalara hoplayacağımız queen! yani şarkının tarzıyla hiç uymayan koreografisi ve bol bol reklamlarıyla klipteki tek ilgimi çeken dövmeli ve gitar çalan abimizdi. background hakkında hiçbir fikrim yok ama slow moddan yürüyeceksek son albümdeki çıkardığı perfume bin basar make me ye kesinlikle. sia desteğini de göz önünde bulundurmak lazım tabiki. bir de inanılmaz genç göründü gözüme britney acaba vegas paralarını estetiğe mi yatırıyor diye merak ettiğimdir. fuck y'all its britney bitch !!
dün gece sularında leak eden glory isimli albümü, şahsi fikrime (ve internetten gördüğüm çoğu yoruma göre) in the zone - blackout ikilisiyle birlikte şahaserler üçgenini tamamlamış, kendisini britney jean ile yüklendiği günahlardan arındırmıştır. gerçekten güzel albüm.

not: eğer slumber party'i single yapmazsa çok bozuşucaz. müko şarkı çünkü.
james corden'ın carpool karaoke'sinin son konuğu. it's britney, bitch!

çok güzel bir xmas şarkısına sahip olan queen of pop. tabiki de diğer şarkıları kadar bilinmese de benim her krismısda açıp açıp dinlediğim beni yılbaşı havasına sokan bir diğer kişi de britney'dir. ayrıca aynı gün doğmuşuz yaa çok tatlış. my only wish this year.
uzun bir aradan sonra tekrar plastik ve duygusal britney'i gorduk 2016'da**
son dönemde las vegas'ın gece kulüplerinde şov yaparak kariyerini bitirdiği iddia edilen şarkıcı. son albümlerinde güzel parçalar vardı ama fazla ses getirmedi. ne yapsam olmuyor diye bunalıma girdiği söyleniyor. kız britni neden böyle oldu yavrum nazar mı değdi sana.
bir anda çehresi mimikleri değişen bazen tanımakta zorlandığım şarkıcı. yaşlı da değil oysa.

bazı postları ile hayırlı cumalar mesajı veren yıldız.

https://twitter.com/britneyspears/status...
ben bu kadına efekt sıçmış diyorum, habgi şarkısına baksanız saçma sapan efektler var. örneğin criminal’in kurşunlu sahnesi , toxic şarkısı zaten baştan başa efekt...
  • /
  • 3