bulaşıcı hastalıklar ne kadar tehlikeliyse eşcinsellik de o kadar tehlikeli

bir selahattin yazıcı uyarısı. cinsel yolla bulaşan hastalıklar gibi eşcinsel yolla bulaşan hastalıklar da ne yazık ki toplumu tehdit eder hale gelmiştir. geri kafalılığımızdan olacak korunmayı ancak çocuk olduktan sonra kürtaj sırasında aklımıza getirişimiz gibi eşcinsel bireylerden de doğurduktan sonra ancak öldürerek kurtulmayı seçiyoruz. ari genleri aktarma sırasında ortaya çıkan bir hastalık sebebiyle müslüman ve heteroseksüel olması beklenen çocuklar allahın lanetlediği eşcinseller oluvermiştir. sonrasında sapkın fikirleriyle yaşına başına bakmadan küçük çocuklara musallat olan eşcinseller bu bulaşı...

tıpkı aidsli birinin kanını herkese dağıtmak gibi eşcinselliğin yayılışına bakınca insan keşke heteroseksüel* ebeveynler korunsalardı da eşcinsel çocuklar üretmeselerdi diye düşünüyor. neyse ki eşcinseller pek çocuk yapmıyor/edinmiyor da eşcinsel nüfusu giderek azalıyor. o zaman geriye tek bir seçenek kalıyor; seks. baştan çıkarıcı özellikleriyle bilinen* eşcinseller heteroseksüelleri yatağa atıp bu virüsü- korunmasız seks yoluyla- yayıyor ve ortaya eşcinsellik denen salgın çıkıyor.

keşke bizler de biraz dindar olup '' ilahi aşk '' etiketiyle yaşasaydık ilişkilerimizi de toplum bunun inancın bir gereği olduğunu ve tanrının aslında lanetlemediği bir şeyi yaşadığımızı anlasaydı. elbette ki bu tür adamlar dikkate alınacak bir şey söylemiyorlar ve söyledikleri hep aynı eksende birleşiyor. ancak ne yazık ki toplumda özellikle eşcinsellere karşı mevcut olan hiddet ve şiddeti körükledikleri kesin.

kazuistik çağ hatta mitolojik dönemde ve eski yunanda en iyi filizof ve edebiyatçılar eşcinsel, klasik dünya edebiyatında en iyi şairler eşcinsel, dünyaya yön veren modacılar ve siyasetçiler eşcinsel; ikonlaşarak yaşarken efsane olmuş ressam, yazar, gazeteci ve bağımsız sinemacılar eşcinsel.

özetle korku salacak kadar sağlam kafadayız ve panik yaratıyoruz haliyle. tehlike saçan hastalık olarak görülmemiz de bir sike balta olamamış silik bünyelerin iddiaları takılmamak lazım; özetle haklılar bizden korksunlar.