dark bear'ın basketbol zirvesi hassaslığı

üzerinden basacağım smaçlar sonrası kabusa dönüşecek hastalık olacaktır.
yıllardır yaptığı sporu sevmesi ve bu konuda heyecanlanması gayet doğaldır. 15 yıldır ne adamlar görmüş, sürtünmüş, soyunma odası anları yaşamıştır. dışarda oynayacağı 1 saatlik basketboldan sürtünme açısından pek bir beklentisi de yoktur. malum sürtünme amaçlı boyuna uygun yazarda yoktur zira. hassas olduğu noktalardan biri de "neden 18 mart, şehitleri anmak varken" şeklinde görüş belirtilmesidir. o gece fb-gs maçı da vardır. demektir ki spor yapmak için bir engel yoktur. kaldı ki kendisi de 1 hafta sonra çanakkale şehitliğine bizzat giderek yerinde şehitleri anacaktır.
bir araya gelmek için şu kafede toplanıyoruz, muhabbet gırla gidecekten çok daha mantıklı ve de gayet güzel bir neden bulmanın verdiği hassasiyettir. ayrıca kişinin ilgi alanına giren bir konu olunca ayrıca hassas olması doğaldır. basketbolla ilgilenmeme rağmen istanbulda olsaydım kesinlikle katılırdım, keza sürekli eleştirilen gay prototipini yansıtır hale gelmekten korkuyorum. hani derler ya "savaştığın şeye dönmek"; bu yüzden bir farklılık, bir oluşum kesinlikle hassasiyet gerektirir düşüncesindeyim.
basketboldan hiç anlamıyor olmam ve takip etmememe rağmen nerede birisi basketbol dese aklıma dark bear gelmektedir. adam o kadar özdeşleşmiştir basketbolla. durum böyle olunca zirvesi konusunda da hassas olması gayet doğal diye düşünmekteyim. geleceği en az 5 saatlik yoldan bahsetmiyorum bile.
bisiklet-motorsiklet turu,mangal ya da rock festivali zirvesi yaptınız da biz mi hassaslaşmadık diye sorgulatan başlıktır.*