davutoğlu'na başbakanlığı peygamberimiz vermiştir

bugünkü fetih mitinginde kafasında kavuk üzerinde cübbe olan hoca görünümlü bir konuşmacıya ait sözler.

tamam fetih mitinginin çığrından çıkacağı biliniyordu ama bu kadar fantastik olması beklenmiyordu. açıkça mhp, hdp ve chp'ye oy verenleri günahkar addeden konuşmacı dayı; hala ne iş yaptığını çözemediğim davutoğluna uhrevi anlamlar yüklüyor. güldürdü.

haberin zaman gazetesi portalından servis edilmesini de düşünüp anlamlar iğdiş edelim ey sözlük.

http://www.rotahaber.com/gundem/davutogl...
o zaman erdoğan'a hem başbakanlığı, hem de yetmezmiş gibi cumhurbaşkanlığını tanrı bir '' ilahi aşk '' anında yolsuzluk dosyalarıyla birlikte odasına çağırıp vermiştir.
o zaman erdoğan'a hem başbakanlığı, hem de yetmezmiş gibi cumhurbaşkanlığını bir '' ilahi aşk '' anında tanrı yolsuzluk dosyalarıyla birlikte odasına çağırıp vermiştir.
gülsem mi ağlasam mı bilemedim şimdi
yani sonuçta rte den sonra geliyor aslında 3.peygamber
islamiyet ve demokrasi arasında zıtlıkları çözememiş, puta tapar gibi rte ve davutoğlu sevici beyin fukarası beyanatı..

islam, kesin bir hüküm ile demokrasiye karşı gelen, hükmün allahtan geldiğini ve yalnızca onun emirleri ile yönetilmesi gerektiğini savunan şer'i hükümleri temel alan dindir..
günümüz tatlı su müslimanlarının "hep yaptığı" gibi işine geleni duyup, işine ters olanı yalanlaması sayesinde, islamın demokrasi ile birlikte olabileceğine kendilerini inandırmıştır..

kur'anda geçen "aranızda ihtilaf olduğunda allah ve rasulüne getirmediğiniz sürece iman etmiş sayılmazsınız" emrini, kendi kural koyuculukları ile çiğnemeyi geç, bunu allah istiyor gibi lanse etmeleri dinden çıkmaklığın dik alasıdır..

ülkemiz, müsliman bir coğrafyada olup, islamın en sulandırılmış, türkleştirilmiş yavşaklığını kendilerine en birinci sıfat olarak seçmiş insanlarla dolu..

ne diyelim, yakında bizzat allahın kendisi olacak bir akepeli yetkili çıkana kadar şimdilik en iyi kafa bu!