duş sonunda banyoda havlu olmaması

insanı çeşit durumlara sokan bir durumdur. ıslak kalınabilir, kirli çamaşırlar tekrar giyilmek zorunda kalınabilir, el havlusuyla kurulanmaya çalışılabilir vb. duşa girmeden önce havlu ve bornozu kontrol etmekte fayda vardır efendim.
evde sevgiliniz varsa zaten yanında düşmek isteyeceği ya da çekiştirileceği için sorun teşkil etmeyen durum.
aile ile yaşanılıyorsa, birilerinden zorda olsa istenmelidir. soğuk kış günlerinde çekilmeyecek bir durum bu.
her yerin ıslanması demek, "çap çap çap" sesleri ile odaya koşmak demek.
evde biri varsa istekte bulunup banyo kapısını 3 ila 5 cm aralayıp havluyu çekme durumu.
böyle bir durumda "annüüüüüeeeeeeeeee havluuuuuuğğğğğğğğğ" diye bağırmama sebep olan boktan bir durum.
kabus durumlardan, tam vücut sıcacıkken duşakabini açıp, üşümek bir yana, bir de suları akıta akıta odaya(veya bornozu nereye attıysanız oraya) gitmek sinir bozucudur. geri dönüşte banyo keyfine beş dakika daha devam etmek ve bünyeyi biraz daha sıcak suya batırmak ise paha biçilemez.
büyük ihtimalle önceki günden kurusun diye kaloriferin üstüne atılmış havlunun unutulmasıdır. evde kimse yok ise yürü ya kulum deyip çap çap sesleri ile havluya ulaşırsınız. ya da sevgilinize seslenirsiniz..
hoşlandığınız kişiyi bin türlü dalavereyle evinize attıktan sonra planınızın ikinci aşamasıdır, zira gönlü varsa havluyu isterken ya da siz havluyu uzatırken banyonun kapı aralığına göre üçüncü aşamaya geçebilirsiniz. hoş, temennimiz hep "sırtımı sabunlasana" repliğidir, amin.