emniyet genel müdürlüğünün sosyal medya hesaplarını bildirin çağrısı

emniyet genel müdürlüğü, vatandaşlardan, sosyal medya üzerinden terör faaliyetlerini destekleyen ve suç unsurları içeren profil ve sayfaları kendilerine bildirmelerini istedi. haber gerçektir ve linki budur;

http://www.haberturk.com/gundem/haber/12...

bu haberi okudum ve üzerinden 20 dakika geçer geçmez instagramdan bir paylaşımıma hakaret dolu bir yorum geldi. yorumu yapan, küfürleri sıralayan ise tesettürlü, "muhafazakar" bir kadındı. ardından yorumu yapan kişiye gayet seviyeli bir biçimde hukuksal olarak bunun bir suç olduğunu ve yaptığının yanlış olduğunu anlatan bir mesaj attım karşılığında aldığım cevabı aynen aktarıyorum;

"hukuk senin gibi ibneye mi inanır bana mı inanır? hem çoktan ben senin ekran görüntünü egm'ye yolladım. hadi bakalım istediğini yap şimdi"

işte geldiğimiz nokta. işte aymazlığın seviyesi bu. bu insanlar gibi düşünmüyor, düşüncelerinin aksi doğrultusunda paylaşım yapıyorsan, teröristsin, öleceksin, susacaksın, hatta suçlu olup bir de ceza alacaksın! tüm yaşananlar şaka gibi! özgüvene ve kibire bakın! "bize bir şey olmaz biz çoğunluğuz" tavrının sarhoşluğuna bakın! pes!

edit: kendisine aile avukatımızın tüzüklü müzüklü attığı okkalı mesajın ardından profilini kapatmış korkak zavallıdır!!! haberi biricik türütgaryen cortland verdi. ahahhahh ayyyyy ibneleeeer yine kazandıaaaaak! love wins annesi! öptüm!

twitter'da tonla hesabın kendini kilit altına almasına yol açan duyuru. valla ben kilit vurmadım, amaç zaten herkese okutmak değil mi böyle göze göze sokmak, saklanmaya ne gerek var.