en yakın arkadaşın sevgilisi

an itibariyle boğmak istediğim kişi olmuştur. en başından almak istiyorum ;

25 senelik arkadaşım eşcinselliğini kabul etmesiyle hornet üzerinden tanıştı sevgilisiyle, arkadaşım ortama yeni dahil olduğundan pek çok konu hakkında* bilgi sahibi değil... sevgilisiyle birlikte tatile gittiklerinde sevgilisiyle 5 gün aynı odada kalıp seks yapmamaları sonrasında çocuğun telefonunda hornet diyalogları ve buluşmalarını* öğrenmesiyle biraz daha durumları öğrense de düşe kalka 7. aylarını doldurdular.

önümüzdeki hafta sevgilinin doğum gününde sembolik bir nişan töreni yapacaklarını açıkladılar, ben de jest olsun diye nişan yüzüklerinizi ben yaptırmak istiyorum dedim. kuyumcuma ikisini de farklı zamanlarda götürüp ortak bir karar almalarına da yardımcı oldum.* beğendikleri yüzükleri dün akşam tadilat yapılmış bir şekilde teslim aldım ne olur ne olmaz diye arkadaşıma teslim ettim. 2 saat sonra telefonum çaldı "bv sevgilimle kapının önündeyiz 2 dakika aşağı inebilirmisin" dedi. arabaya binmemle sevgilinin "bu yüzük olmuş mu hiç, arkasında çizgi gibi bir iz var, üzerinde kılcal çizikler var, sanki usta değil de çırak yapmış ayarlamayı, biz olmadı 50 liraya 2 tane gümüş yüzük alıp takarız" tarzında sözleriyle şoka girdim. jest olsun diye yok zamanımda sırf arkadaşım mutlu olsun diye aldığım yüzükler için duymadığım hakaret kalmadığına mı yanayım, arkadaşımın da onunla ağız birliği yapmışçasına kendi fikirlerini değil de onun fikirlerini savunmasına mı yanayım bilemedim. tek kelime etmeden yüzükleri geri aldım. "tamam siz nasıl istiyorsanız öyle yapın beğenmediyseniz kalsın" demekle yetindim.

ahh arkadaşım ilk ilişkin bu şekilde olmamalıydı diyeceğim ama garip bir şekilde çok mutlu... tekrar bir araya gelmeyeceğim sanırım...