erkek öğretmene aşık olmak yada hoşlanmak

şuan yaşadığım durumdur.aşık olmamama rağmen deli gibi hoşlanıyorum ve evli bir adam.karısı hiç umrumda değil.ne yapsam bilemedim.
ortaokulda ingilizce oğretmenime hissettiğim duygu.
bugün nasıl bir erkekten hoşlanıyorsam o zamanlarda aynı erkek tarzından hoşlanıyormuşum anlaşılan.
fit, ince kravatlı takım elbise 30 küsürlü olmasina karşin gümüş renkli saçlar, beyaz ten ve ağızında eksik olmayan ufak bi sakız. sırf ona ilgim yüzünden fazladan ingilizce çalışır ilgisini çekmek isterdim. 3 4 ay once gördüm merhabalaştık adam yine taş.
k.bakmayın hocam kabarmış (yüreğin) imani olmuyor.
lisedeki edebiyat öğretmenimi aklıma getirdin.
adı şanı olan lisenin birinden mezun oldum. okulun son yılıydı ve okulumuza yeni bir edebiyat öğretmeni atanmıştı. hazırlığı takiben 3 yıl sayısalcı kaldım ama sırf bu hung edebiyat hocası yüzünden edebiyata geçtiğimi hatırladım. mesleki hedef ve kariyerlerimi etkilemedi ama kalbimi paramparça etmişti. zaten lounge suit fetişim var. adamı görmediğim zamanlar kötü hissediyordum baya. sırf konuşmak için adamın saçma sapan gelcek önerilerini dinlemek zorunda kaldım. ne dediğinden çok sarı bıyıkları altında kırmızı dudaklarının şekilden şekile girmesini ve oluşturduğu kıvrımları takip ediyordum. en azgın zamanlarda neden illegal anlamıyorum bazen. bayağı yakın samimi de davranırdı.
okulun en üst katında eski lablarda kullanılan malzemelerin sergilendiği bir oda vardı. kimsenin uğradığı yoktu fazla ve çok güzel boğaz manzarası vardı. pencerenin kenarına oturur uzun uzun kalçalarına şaplak atarken hayal ederdim kendimi. halı saha maçları yapılırdı. onun oynadığı hiçbir oyunu kaçırmazdım. futbolcu fantezim buradan geliyor olabilir. şortun altında sabit bir bulge vardı. ay fenalık geldi. devam edemeceğim.
kısacası hiçbir şey olmadan mezun oldum malesef. bir kaç ay evvel bir pubda gördüm. yanında kankileri vardı sanırım. yanına gidip "kim bunlar ha, var mı lan benim üzerime gül koklamak" diyesim geldi. ama sonra vazgeçtim. çünkü yanında olduğumda dünyaları tınmadığım bir erkek vardı.
ergenlik aşkları çok tatmin edici olsa da hep yarım oluyor sanırım.