ermeni soykırımı vardır diyenlerle pkk sempatizanlarının aynı kişiler olması

düşmanımın düşmanı dostumdur mantığı.
bahsedilen türkiyedir.

ayrıca pkk nın kürt kökenli bir terör örgütü olduğunu düşünen yazarcıkları gördüğümüz başlık olmuştur.

katil terörist abdullah öcalan ne demiş ; "bu kürtler çadır bile kuramaz." çadır bile kuramayan kürtlerin koskoca türkiyeyle savaşması biraz ironi değil mi a dostum ? tüm dünyanın ortadoğu planlarında pkk piyondur. dolaylı olarak hemen hemen tüm dünya pkk destekçisidir . otur 0 .
bunlarin hayattaki tek amaci ustun turk irki ile ortadogu ve balkanlarin parlayan yildizi turkiyeyi pis oyunlari ile kirletmek ve yerle bir etmektir. hepsinin teker teker bogazini keseceksin ki soykirimin olmadigini tum dunya gorsun turk'un gucu ile birlikte.ayrıştırılmış, ötekileştirilmiş zümrelerin arasında hiyerarşik bir fark olduğuna inanan kişinin lakırtısıdır. çünkü;

1) elimizdeki arşivlerde ne gibi şeyler var halk bilmese de son yıllarda hükümet, muhalefet ve devlet organları soykırım yoktur diyememektedir. herkes acıda hem fikir, büyük bir acı var, bir şeyler olmuş ama soykırım değil. anla işte(!)

2) teröre duyulan öfkeyi ermenilere yönlendiren maksadını ve boyunu aşan bir beyandır. hatta ermenilere duyulan öfke ile pkk öfkesini combo yapmaya niyetli bir aforizma da olabilir.

3) pkk'yı* masum gösterecek bir hal yoktur. fakat en önemlisi de pkk zamanında bölgede hem türkiyenin karanlık politikalarında kullanmıştır, hemde avlamıştır. hatta güneydoğuda yaşanan herşeyin sorumlusunu pkk olarak görmek tam bir saflıktır. neyin ne olduğunu, ne yaşandığını bilmediğimiz bu coğrafya hakkında günahkar bellidir ve tüm günahları ona yıkmak kolaycılıktır.