eşcinsel terapisi

gıcır gıcır bir ekmek kapısı. önce eşcinseller kabul edilmeyip dışlanıyor, gerek sindirerek, gerekse öldürerek toplumdan soyutlanıyor. sonra birden bu istenmeyen eşcinseller üzerinden kafalarda bir ışık yanıyor, topluma yeniden kazandırma düşüncesi oluşuyor; hem de normalleştirerek. yani bildiğiniz eşcinseller heteroseksüel oluyor. hadi ya!

sen kalk bastırılmış duygularını yaşayamayan binlerce eşcinsele bu duygularını yaşaması adına yardım etme de, o duyguları gömüp üzerinden heteroseksüel kimlik filizlendir. ne kadar da etik bir değişim-dönüşüm programı. aile baskısı, din baskısı, toplum baskısı altında iyice ezilmiş eşcinselleri seç, onları tedavi et, sonra onların sahip olacağı bedensel/ruhsal/hormonal karmaşa, kimlik bunalımı üzerinden sonuçları yayınla. sonrasında olacaklarsa belli; mutsuz insanlar, mutsuz evlilikler, penisismus, tecavüzler. sonra da al sana yeni bir ekmek kapısı. vay canına!

burnuma daha çok yeni türeyecek eşcinseller arası şiddet eğilimi kokusu geliyor. tedavi olanların eşcinselleri reddi, hadi hayırlısı!
böyle bir tedavi şeklinin olması bile beni, kah kahalara sürüklemekte.
bilimsel olarak böyle bir değişimin milyonda bir bile olabilceği nin garantisini veremeyen psikolog lar ve psikiyatrist ler.
acaba bir sineği, kelebek yada bir fareyi, aslan yapabilirlermi ? şayet bunları becerebilirlerse o zaman bu başlıktaki tedavileri sonuç verir.
ama bence boşuna çaba göstermekteler, biraz para tuzağı gibi geliyor bana böyle tedavilerin olması.
bir insanın cinsel kimliğinin önüne ne kadar geçile bilir, elinize alın bir domates yavaş yavaş sıkmaya başlayın o da elbet bir yerde patlıyacaktır.

kimse unutmasın ki bu bir hastalık değil, allah vergisi kimse bunu değiştiremez...
hüseyin kaçın amcamızın facebook grubu. paylaşımlara özellikle trans arkadaşlar güzel protestolarda bulunuyorlar.

https://www.facebook.com/groups/115452918467828
boşalma anından sonra, aslında ben erkeklerden çokta hoşlanmıyorum diyen adamların hastalık olarak gördükleri kimliklerini ısrarla tedavi etme çabası
çabanıza sağlık diyemeyeceğim