eşcinselliğe özendiriyor gerekçesi ile netflix yasaklansın diyen tip

netflix izlerken götünü parmaklayıp pişman olan gizli ibneler gidip ekşi sözlükte günah çıkarıyor.
abi kimse size zorla izlettirmiyor ki? aksine üstüne para veriyorsunuz gayleri izlemek için. sonra gelip neden ağlıyorsunuz?
çocukları kötü etkileniyormuş. en sevmediğim ikinci şey zaten sizin salak çocuklarınız. ay sinirlendim gene!
var mı netflix de önerisi olan? ama hetero erkek ayartmalı veya karışık threesome lı olsun en az. keyiflenelim biraz ^_^

narsisit diyerek az bile denmiş. narsisisisitler! hoşşşşşt!!!
netflix hesabı bile olmayan homofobiklerdir.
heteroseksist bir tutumla karşı cinsle olan ilişki sahnelerini görmezden gelip sadece homoseksüellik barındıran sahnelere, el ele tutuşma olsa bile, tepki gösteren mide bulandırıcı bir tiptir. bunlara karşı üretilen gizli ibne argümanı da bir o kadar yanlış ve aşağılayıcıdır.
ailemle birlikte yaşadığım zamanlarda birçok türk dizisi izledim. bir gün bile heteroseksüelliğe özenmedim. örnek vermek gerekirse ali rıza bey'in hala hayriye'ye tahammül ediyor olması beni çıldırtıyordu. daha dizinin ilk bölümünde ali rıza bey oğuz'u yargılamak yerine dudaklarından öpseydi ve o kafayı yemiş karısını, kardeşlikten bihaber olan aptal kızlarını, kanişten farkı olmayan oğlunu bırakıp oğuz'a bizzat kendisi kaçsaydı bugün hala yaşıyor olurdu ve sizi temin ederim ki dizi çok daha güzel bir yere giderdi. neyse ki ferhunde gibi rasyonel bir karakter vardı da seyir zevkimiz çok da bozulmadı.

edit: sonuç olarak aramızda 18 yaşından önce aşk-ı memnu izleyip behlül'ü değil de bihter'i arzulamış bir gay var mı? behlül ve bihter tamamen sembolik. siz süleyman efendi ve şayeste'yi de düşünebilirsiniz.
keşke bu gerizekalılar televizyonlarda gösterilen kadına şiddet içerikleri içinde ayaklansalar.
keşke bu -100 iqler silahlanma, çetecilik unsurlari içeren dizileri boykot edip şikayet etseler.

yapmazlar, yapamazlar çünkü bunları yapan yine bu güruh. yallah arabistana.
işin ilginci, özentisiyle heteroseksüel olmaktan vazgeçip eşcinsel olmaya karar vermiş tek bir örnek sunulabilse ben de gönülden destekleyeceğim ama öyle bir örnekte yok anasını satayım.
gerizekalı ak lgbt burada mı? özgürleşiyordu lgbt en son nooldu? 2014ten beri onur yürüyüşü bile yok. tvlerden tamamen silindik. şimdi parayla kullanılan platforma havlıyor kitleniz. nerdesiniz karaktersizler!
gerçekten iki sevişen erkek gören heterolar gidip erkek yalamalıyım diye düşünecek kadar gerizekalı mı? bence bu eleştirilsin.
keşke özendirse ben netflix'in kalkmasına razıyım.
ıki dakikalık bakışma sahnesini porno zannedenlerin oluşturduğunu güruhtur.
gerçekten böyle düşünen insanların acilen heteroseksüelliklerini sorgulamaları gerekli.bir öpüşmeyle iki bakışmayla eşcinselliğe özenebiliyorsanız çoktan yolu yarılamışsınız demektir.