eşcinselliğiyle barışamamış eşcinsel

sevgili olunamayacak kişidir.
seksten sonra "sence biz sapık mıyız?" diye sorabilir.
aslında yaptığı şeyi yadırgamaz, sonuçta bir de aktif roldeyse o hala erkek gibi erkektir ona göre. barışamama kısmı da bu zaten, kendini heteroseksüel olarak görmesi.

biseksüel olarak gör bari allahsız.
nefret seksi yapabilir.
dadından yenmez.
her seks sonrasında pişmanlıklar içinde yüzüp, tövbelere boğulur. aslında onun suçu yok, mazur görmeli. öyle yetiştirmişler ne yapsın. öyle anlatmışlar. kabul ederse eşcinselliğini kuşum aydın gibi olacak mahakkak. herkes dalga geçecek onunla.
hep heteroseksüel olmak ister içten içe.onların ahlakını,terbiyesini,dünya görüşünü benimser ama asla bir heteroseksüel olamaz.
(bkz:
genel ahlak
)
kendini korumaya alan tuzu kuru tavrıyla, cam fanustan dünyayı izler gibi eşcinsellerin aslında hiçbir sorunu olmadığını, bu '' iş '' i sadece zevk için yaptığını söyler durur. hayatına aktif olarak devam ettiğinden lekelenmeyen heteroseksüel kimliğiyle toplumun bitmek bilmeyen hassasiyetlerinin sesi olur çıkar. ve bu homofobiyle karışık varoluş da toplumun '' fantezi '' tezine yağ sürmekten öteye gitmez.
psikolog mode on;

güzel bir terapi programı ile ele alınırsa bir senede olumlu yönde uzun yol katedilebilir.

psikolog mode off.
bir devirdir bence herkesin böyle bir devri olmuştur, önce kabullenilmez ; çünkü farklı olmak ve bunun farkında olmak kolay değildir ... kafada tabulaşmış bazı yargılar mevcuttur kişi bunları yıkmak için bir iç savaş yaşar, bu dönemde içinde ki savaş dışına da yansır ve saldırgan tutumlar sergiler... bunu yaparken de kendi içinde bir nebze daha tabuları korumak adına eşcinselliği kötüler kendisine ve çevresine, fakat ne yazık ki bu tabuların korunmasını değil aksine yıkılmasının başlangıcını oluşturur, zira bundan sonrası normal şekilde devam etmez bireyin karşısında sergilemek üzere iki tutum vardır ya kendisiyle barışacak ve kendisini olduğu gibi kabul edecektir, ya da savaşa devam edecektir ta ki kendi hayatına son verene kadar...
kendini yoran eşcinseldir, yaşadığı olumsuz duyguları suçlusu kendisi değil çevresidir
bilimum sosyal sitelerde ve uygulamalarda yarim yüz biyikli beyfendiler.(küfürü hakedesiceler) *
seks sonrası göt göte uyumak yerine yaptığından pişman olup uçarak banyoya koşar, sanırsın bir yanı tutuşmuş. orgazm sonrası banyoya koşanla olmaz.
en çok iğrendiğim eşcinsel türü. doğruca konuşmayı kesiyorum.
sanırım çok gizli olanlarda görülebilecek durum.
bir insanın ne olursa olsun kendisini tanıması kabullenmesi çok mühim ya, aksi takdirde ortalık çalı çırpı çel çöp ve psişik sıkıntılardan geçilmiyor. evet yorucu.
ya da bohur bohur boşaldıktan sonra, "nallahım naptım ben, günah bu günah, günah işledik çarpıliciiz" diye nidalanabilir *
sözlükte de sıkça karşılaşılır olması üzücü ola tiptir, eçsincel değil leşcinseldir kendisi, başkalarını öldürürcesine eleştirirken aynı haltı kendisinin yemiş olmasını göz ardı eder, kendisinin sütten çıkmış kaşık olduğunu defaatle hatırlatma ihtiyacı hisseder, başkasını batırabildiği kadar pislik içinde göstermekten çekinmez..

absürt sorularla karşısındaki eşcinselliğiyle barışık birini şaşırtan bir o kadar da acınası olduğunu tescilleyen,kendine küsmüş kişidir.öyle sorulardır ki tezat duyguları bir anda yaşatabilir.belki zamanında çevrenin etkisiyle bazı şeyleri yanlış öğrenmiştir,amenna ama kazık kadar olduğunda bunları düzeltemeyeceği anlamına gelmiyor.
icd f66'da geçen duruma sahip bireydir. psikolojik bir rahatsızlıktır sahip olduğu bu şey. aşılması gerekir. hatta ismi bile var: "ego-dystonic sexual orientation".
sebebi tabi ki de toplumdur.
bir eşcinselin eşcinsel olmasından dolayı başına gelebilecek çoğu kötülük toplumdan kaynaklanır.