eve fare girmesi

2 gündür hüngür hüngür ağlamama,hayattan kopmama sebep olan olay.2 gün önce sabah uyandığımda her şey normal başlamıştı benim için.mutfağa doğru,gözümü ovuştura ovuştura gidiyordum,amacım her sabah metabolizmamı hızlandırması için 2 koca bardak oda sıcaklığında suyu içmekti.mutfağa geldiğimde,masanın altından bir karatının uzaklaştığını farkettim.hızla çömelince,kocaman bir lağım faresinin mutfak dolabımın altını,koca götünü sallaya sallaya koştuğunu görmemle,benim de don atlet evden çıkmam bir oldu.

neyse travesti komşularımdan biri olan eda,gelip öldürdü canavarı aynı gün.

fakat ben halen kendimi toparlayamadım.

her yeri tertemiz yaptığım,yıkadığım halde halen o koca hayvanın evimde dolaştığını düşünmek beni darmadağın ediyor.
3 yıl önce eski eski eski evimde mutfakta fare gördüm. vay anam vay. bakma aslında minik bir şey ama iğrenç. o dönem ki sevgilim uzun uğraşlardan sonra öldürdü. meğer iki taneymiş. evde savaş başladı. ancak fare işte. kapı altından bile kaçıyor. kapı altlarına bez sıkıştırmalar operasyonlar. netice alınmadı. zehirler, yapıştırıcılar. tık yok. salona giriyor şerefsiz koltukların arkasında kayboluyor. derken bir gün tespit ettim. koltukların arkasında kalorifer borusunun duvardan çıktığı yerde biraz fazlaca büyük bir delik varmış, orayı sefa merkezi yapmış ibneler. sonuç?? eee yok tabi. o deliği kapadım sadece.
evde kedi olmamasından mütevellit başa gelen hadisedir. gerçi zamane kedileri de artık fareyi izlemekle yetinmektedir. evde istem dışı çizgi film çevirilmesine sebep olan bir olaydır. *
(bkz: kötü kedi şerafettin)
(bkz: tom & jerry)
sanırım asla başıma gelmeyecek olay... kedimi daha çok sevmeye başladım bu başlığı görünce...
aynı zamanda bilgisayar olan her eve girmiş zamazingodur.*