farklı kadınlarla yatan eş olarak bakire kadın arayan namuslu erkek

paralel evrende yaşaması muhtemel erkektir lakin dünya gezegeninde yaşamasını açıklayan mantık kuralları henüz mantık ilmi müfredatına konulmuş değildir.

özellikle karşısına çıkan her kadınla birlikte olmak isteyen ya da olan skor meraklısı bir beyin "evlendiğim kadın bakire olacak aga yok öyle" dayatmasını gayet ödlekçe. yani tamam mantıksızsın bari korkak olma abi.

(bkz: bir gerdek ritüeli olarak kanlı çarşaf)
''kardeş sen kana susamış vampir misin ?'' dedirten erkek modeli.
"erkek o yani hakkıdır" diyen kadınlar var olduğu sürece bitmeyecek erkek modelidir. tanıyorum böyle bir kadını ne yazık ki.
hepimizin yakın veya uzak çevresinde en az bir tane bulunan erkek modeli. sahip oldukları mentalite ise ağızları açık bırakası cinsten "erkeğim lan ben. tabi yapacam, evlendiğim kadın bakire değilse onu boşarım". bu erkeklerin mottosu da şudur: "kadın dediğin istabul'a benzer; fethi zor, fatihi tek" *
eğer bakire değil isen bakire bir kadını da isteme hakkının bulunduğunu düşünmüyorum. bu zamana kadar bir çok insan ile birlikte olup afedersiniz siktiri boktan bir imza atacağın kadını bakire bekleme. he eğer günahında isen canım zina sadece kadınlara geçerli değil. ayrıca senin hormonlarının benden fazla çalışıp çalışmaması da umurumda değil bu sana seks hakkı verip benim seks hakkımı elimden alamaz.
çiçeğe sinek boka kelebek konmayacağını bilmeyen erkektir dattebayo. *