gaybarda takılma yöntemleri

merhaba;
bu çıkardığım önerme, sadece ankara'da savoy, sixties ve eski yeni (alt katı) gidilen ve kendi kişisel önermelerimdir. çıkardığım analizler beni bağlar. sadece güvencesizlik - güvenlik alanları bu ara kafamı taktığım konular, kendimizi korumak için bir iki örnek yazmak istedim.
öncelikle bir analiz için verileri yazalım efem; geçen sene nisan ayında @youngbear'i götürmeden önce 2 defa giderek, buna zamana kadar yaklaşık 12 ya da 13 defa sixties'e gidildi. zaman aralığı, bütçem az olduğu için ayda bir ya da bazen iki defa olmuştur.
savoy: hemen her hafta, her hafta içi gidildi, yaklaşık 37 defa gidildi ve sayabildiğim bu kadar.
eski yeni: 1 senede 3 defa gidildi. 1 saate yakın kalındı sadece.

verileri yazdığımıza göre önerilere geçebiliriz.

1 - genelde yalnız olmamaya çalışın.

ben genelde bahtsiz chaser olarak yalnız gittim. yalnız gitmenin bendeki avantajı istediğim ayı ile konuşabiliyor ya da grup isteyenlere üçüncü olabiliyor direk o an karar verebiliyorsunuz, yanınızda biri olsa muhtemelen ona bakarak (eğer arkadaşınız ise yalnız bırakmak istemeyeceksiniz) karar vermeniz gerek.

ama yalnız gitmenin tek avantajı yukarısı sadece. onun dışında yalnız gitmeyin, yanınızda biri var iken, özellikle bu çekingen olmayıp eğlenceli biri ise dans etmeyi sevenseniz o gecenin yıldızı olabilirsiniz, ayrıca sigara molalarında yanınızdaki ayıları kesip birilerine göstermek harika. sarhoş olduğunuzda birinin yanında olma güvencesi sizi iyi hissettiriyor.

2 - çok dans etmeyin.

burası "yaw ben dans ederim de yer yamuk" diyen eniştelerin memleketi, dans etmenin ayıp, olduğunu düşündürten bir erkeklik. ben ilk zamanlarda özgür ruhlu olarak umrumda değildi, dans ediyordum, hatta bir ara direklere çıktığım olmuştu. sonradan yanına gidip konuştuğum ayılar tarafından kibarca reddedildim,

o zaman bu öneriyi 2'ye ayıralım,

eğer amacınız birileri tanışmak ve sabaha geniş omuzlu, yastık göbeğe yaslanarak uyanmak ise, evet fazla görünür olmayacaksın, dans etmek ucuzluk olarak algılanıyor, evet dans eden kolay veriyor çünkü onlara göre, evet dans etmek çirkin baldızın işi, gelin dediğin ağır olmalı sanılıyor.

amacınız sadece dans etmek ve bir iki bira içip arkadaşlarla ile gidip eğlenmek ise, sizi kim tutar, inadına dans edin, inadına çirkin dans edin, köpürün, ben onun için gittiğim zamanlarda, ki zaten kısıtlı bütçemle bir dahaki ay gelemeyeceğimi bildiğimden çok dans ediyorum. dansöz dünya.

3 - hornet - bar aynılığı

şimdi buna çok katılmayabilirsiniz ama inanın insanlar hornette nasıl ise orada da öyleler, bunu bilin, yanınıza gelenlere "direk engelleyin ya da neyse öyle karar verin," ve şunu unutmayın, özellikle orta anadolu'nun anıtkabir'i ve odtü'yü çıkartırsanız bir boka benzemeyen şehrinde iseniz, oraya ta konyalardan, kırıkkale'den kırşehir'den..vb geleceklerdir. ve amaçları, eğlenmek değil.

4 - inanmayın.

savoy'da iken "sana hornet!ten yazmıştım, cevap atmadın" diyen tipler çok yanıma gelirdi. asla. ben kimseyi cevapsız bırakmam,
bir de oralara ya herkes ilk o gün gelmiştir, ya da fazla gelmeyecektir, ya da çok ama çok seyrek gelmiştir, mesele bu değil mesele, o bunu ileterek oranın ucuzluğu üzerinden kendisine bir "entellektüel, üstün" atfetmek, ben inanmıyorum, orada söylenen isimlere, mesleklere inanmıyorum, bu öneriyi hayatınızın aşkını oradan bulamayabilirsiniz diye yazdım. yine de belli olmaz tabi.

5 - tanıdığın bir kolin (partnerin) ile karşılaşırsan, önce ondan bekle,

belki de açık değildir, belki de sadece orayı görmeye gelmiştir, benim ayılar genelde, hornetten tanıştığım, evli , ya da çok da bu tarz mekanlara takılanlar olmadığı için ben hep onlardan beklerim. bazen seni tanımamazlıktan gelinir, bazen de canı ister yanına gelir, bazen de o kadar seçenek arasından lan ben bununla mı yattım diye düşünmüştür. bırakın ilk hamleyi ona. ne yaparsa yapın kızmayın. sonuçta pembe panjurlu bir ev düşlemediniz onunla.

6 - asla kavga etmeyin.

ilk öneri olacaktı aslında. asla. özellikle yalnızsanız. ben genelde kavgacı arıza olduğum için, sixties de bir tokat, savoy'da biri "yeter artık ruh hastası" gibi hakaret yedim. bence benim gibi kavgacı arıza birine göre iyi bir rakam.

7 - gidilen yerlerin trans arkadaşlarımızın "iş" alanı olduğunu unutmayın.

bunu benim ayılar genelde "trans" isteyenler olduğu için, kendini ucuza getirmek adına benimle yatmak isteyenler çok olduğu için yazıyorum.
senin gitme amacın eğlenme olabilir, bazı transların orada ticari amaçla bulunduğunu ve asla onun yanındaki birilerine yanaşmayın,
ben şöyle bir şey yaşadım, ayıyı önce transla gördüm, sonra bir saat sonra aynı ayı yanıma gelince, adam güzeldi, kabul etmek istedim, ancak sonra aklıma geldi, gittim o trans arkadaşı buldum, söyledim. trans arkadaş şaşırdı bana, sonra tabi ki al senindir dedi.

8 - ne istediğinizi bilin.

bu öneriler bazen travmalardan çıktı arkadaşlar, ben artık orada ne istediğimi biliyorum ve bunu kendim oluşturdum. kendi paramla, kendi geceleri uykusuzluğumla kendi gözlemlerimle oluşturdum. emeğim bu benim.
ben asla, kendine doktor, mühendis, akademisyen...vb diyip üstün gören kişiler ile olmuyorum, varoşluk bana samimi geliyor , onu istediğimi fark ettim, yenidoğan'ın göbeğinde beyaz atletli mangalcı ergin abi'yi daha çok arzular oldum eray bey'den, bunu sınıfsal kavgacılık için demiyorum, sadece çok ezildim bu konuda ve ezile ezile insanların ne düşündüğünü umursamaz oldum,
ondan dolayı ne istediğinizi kimle takılmayı istediğinizi gerçekten bilin ki daha bara girer girmez filtreleme başlasın.

9- asla oralarda aşık olmayın.

samimiyet olan şey güzeldir, ama oralarda samimiyeti aramayın.

10 - ittifak kurun.

ben her gittiğimde ev arkadaşıma söyluyorum, ya da sixties, ya da savoy'a gittiğimden haberdar bir dernekte gönüllü yaptığım arkadaşlarım var, bunu başınıza bir şey gelirse, beraber hareket edeceğiniz arkadaşlarınız olsun diye yapın.
@youngbear14 bana arada bunu yapar, kendisi farkında olmasa da.
siz de birilerine söyleyin,

sizi seviyorum.

not: bunlar benim önerilerim, tamami ile kişiseldir,