gelmezsen arkadaşına tecavüz ederim

yine boşanmış bir aile, yine bunu hazmedemeyen bir orospu çocuğu haberi..

izmir'de boşandığı eşinin evine zorla giren ve evde eşi olmadığı için ev arkadaşı genç kadına tecavüz eden ağır şerefsiz bir de olay esnasında eski karısını arayıp "arkadaşına tecavüz ediyorum, gelmezsen devam ederim" diyecek kadar aşağılık bir halde..

olay sonrası polis sorgusunda "alkollüydüm hatırlamıyorum" demesi de iyi hal'den indirim alacağını neredeyse kesin olarak bizlere sunmakta..

aklını sikeyim, erkekliği gurur sanıp kadına üstünlük taslayan zihniyetin..

ps: olay ile ilgili haber linkini şimdi veremiyorum, detaylı bilgi veren olursa seviniriz..
tarama yapınca bende ilk çıkan habere bağlantı: http://www.haberturk.com/gundem/haber/11...

--- spoiler ---

boşandığı k.b.’nin evini tabancayla basan b.b., eski eşini evde bulamayınca ev arkadaşı y.i.’ye silah zoruyla tecavüz etti. b.b., bu sırada eski eşini telefonla arayarak “ev arkadaşına tecavüz ediyorum, gelmezsen devam ederim” dedi. tutuklanan b.b., hiçbir şey hatırlamadığını söyledi

--- spoiler ---
tanım: bok yemesi gereken adamın yaptığı pisliktir.

abi ben şu silah zoruyla tecavüze uğrayan kadınları anlamıyorum. neden korkuyorsunuz? zaten o olaydan sonra psikolojiniz bok olacak, senelerce travma geçireceksiniz. tecavüz eden ettiğiyle kalacak. ülkenin adaleti malum. adamlara bir helal olsun diyip omuzlarına vurmadıkları kalıyor. savaşın. mücadele edin. öldürürse öldürsün. alt tarafı bir canınız var. çok sinir oluyorum. bu evinize hırsız girmesi gibi değil ki. hırsız evinizden malınızı götürür ama bu adam ruhunuzu, bedeninizi, kimliğinizi götürüyor. zaten bunlar gittikten sonra yaşamanın ne anlamı var?