güne growlr ile başlamak

güne baslayacak bir gurkani veya gurgeni olmayanlarin, sabah kalkar kalkmaz kontrol ettikleri g-ayi (gay-ayi) tetkik arama hedesine kilitlenme durumu.

online kullanıcı sayısı az olan saatlerde online olmakla birlikte göremediğiniz ayıcıkları da görme şansınız veya onların da sizi görme şansı doğuyor. o gün eğer planınız yoksa growlr güne faydalı olabilecek bir başlangıçtır. plansız güne bir davet ile plan yapılmış olabiliyor.
haydi bismillah deyip mesajlar daha sonra yakinimdakiler ve daha sonra da profilime bakanlari kontrol etmek.cogunlukla ne mesaj var ne de bakan.yakinimdakiler ise hep ayni.yine de mutluluk kaynagi be haci.ekmek yok topkek yiyoruz biz de.
yeni kıl tarama trendleri neler, hangi ayılar kış uykusunda doğru kucak, göbekte doğru sınır ne, pençe savaşlarında son durum, yazın da göbeği bol kaloriyle desteklemek mümkün mü, kıl ektirip iki göbek şişirip gerçek ayı olunabilir mi gibi sorulara cevap bulunabilecek, dünya gündeminden uzaklaşmamak için faydalı bir çalışma. çünkü sabah beyin aktifken/ayaktayken algılama daha kolay oluyor.