hadise

sesi çok güzel olan ama şarkıları mal gibi olan şarkıcı. soyadı açıkgözdür. o ses türkiye jüri üyesidir.
keşke hep babasının evinde piremsesler gibi kalsaydı.
boyu kisa ama guzel kadindir.

fazla kilolari var bu ara cok mutlu galiba.
son albümü şampiyon'la kariyerinin en kötü albümünü yapmıştır. ne desem azdır kendisine. ingilizce şarkıyı geçtim, bari türkçe'lerin de güzelini bul ve seç diye hayıflanıyorum her albümde ama bu seferki gerçekten berbat ötesi olmuş. buradan kendisine sevgiler. en kısa zamanda özüne dönmesi dileğiyle...
(bkz: şampiyona şeker geliyo) *
e harfini ea arası bir harf gibi çıkaran ismail yk tarzı konuşan sözde pop starı ! e leri uzatmasina ayar olduğum şişman estetik durmayan kilolu medyatik birisi ışte !
son şarkısı ve albümü şampiyon gerçekten olmamış. çok net söylüyorum yine olmamış be hadise. yani o ses türkiye'de jürilik yaptın. popülersin falan filan ama o şarkı ne gözünü seveyim güzel ablam? kadın kıskançlığım da yok. valla olmamış. bacakların bile o çıkış şarkından daha güzel.
sıfır tolerans klibi rtük tarafından erotik kategoriye alındı ve power türk, dream türk, viva, kral pop kanallarına para cezası kesildi. "çocuk ve gençlerin fiziksel, zihinsel veya ahlaki gelişimine zarar verebilecek türde içerik taşıyan programlar bunların izleyebileceği zaman dilimlerinde ve koruyucu sembol kullanılsa dahi yayınlanamaz" maddesini ihlal ettiği dile getirildi.

kendisi de twitter'dan;

"ben klibime verilen “erotik” damgasına katılmam ve izin vermem! bir kadın bir aşkı anlatan ve yansıtan sahneler çekince “erotik” oluyor ama erkek sanatçılarımız istedikleri gibi kadın mankenler/oyuncularla çektikleri sahneler nedense hiç ama hiç “erotik” kategorisine girmiyor."

"ben bir kadın olarak buna boyun eğmek zorundamıyım? * hayır. "erkektir yapar, kadındır susar" zihniyetine sonuna kadar karşı çıkıyorum! maalesef ülkemizde kadın erkek ayrımı hala 2018 yılında bu kadar yoğun bir şekilde var ise, işimiz zor."
kahraman albümünden ''biraz sabret'' gayet hoş bir şarkı
  • /
  • 3