hadise

hiç sevimli olmadığı halde, kendini sevimli, şirin ve bilimum güzel şey sanan hatun.
şarkılarına da ayrı uyuz olurum. (bkz: deli oğlan )
1985li belçika doğumlu türk şarkıcı. 2009 eurovisionda ülkemizi temsil etmişti. güzel hatun. genelde ingilizce söylese de superman gibi türkçe şarkıları da vardır.
eurovisiondaki detoneleriyle duvarlara kafa atma sebebim olmuştur. ama çok yüklendiler kıza, ne gerek vardı bu kadar sıkıntıya sokmaya.
pek bir hadisesi olmayan olay kadın.
dün kardeşimin kolumdan tutup zorla götürdüğü shopping fest alanında canlı performansını dinlediğim hatun kişi. yok arkadaşım bu kadar abartılacak bi kız değil kesinlikle, olay tamamen stüdyo kayıtları ve vokalistlerinde bitiyormuş onu daha net anladım. sadece uhhh ahhh oowww şeklinde eşlik etti çoğu şarkısına geri kalan işi vokalistler hakkını vererek yaptılar. evet ingilizce şarkıları daha iyi okuyor ama ses cidden yok bunu daha net gördüm.

yetenek yarışmasına katıldığı "bıyıklı" zamanlardan bir parça.
tam anlamıyla beyoncé taklitçisi olan, şu sıralar p.diddy ile çalışma yapan, türk pop müziğine özentilik kavramını kazandıran sanatçılarımızdan biridir.
bir zamanlar, oda arkadaşım uyanmam için * hadiseden "yaydan çıkan ok..." parçasını açıp hızla odadan kaçardı. arkasından az yastık, kitap, şarj aleti fırlatmadım.*
biz burdayız şarkısının altyapısı gerçekten harika ama sözler her zamanki hadise şarkısı kıvamında sen dünyaca ünlü r&b lere beats yazdır üstündeki sözler resmen fiyasko.
hem fiziği düzgün, hem sesi güzel, hem yetenekli, hem de dans ediyor. ama tarz denen şeyden nasibini almamış olacak ki hala beyonce yi taklit ediyor..
serdar ortaçla düetleri var akıllara zarar herkes dinlesin serdar hadise oow yeah
''hadise, kağıt, makas'' esprisine maruz kalan * o ses türkiye jurisi ve koçudur.
düete düvet, düelloya düvello, murat boz a murad boz diyen, telafuz konusunda bir adım öteye gidememek adına hürrem'in tek rakibi, ruhu ve zaman zaman da bedeni balık etli, dünyaca kabul edilmiş sahne figürlerini gurbetçi alt kimliğiyle harmanlayıp soğuk soğuk sunan, malesef ki dümtekleyememiş şarkıcımız.
iğrenç bi canlı bu ya. valla. görünce memelerine kusmak geliyor içimden. şarkılarına, osuna busuna laf ettiğim yok demek isterdim ama arkadaşım geri zekalı mısınız siz ya? daha iki kelimeyi doğru dürüst ağzından çıkaramayan kadının şarkıları dinlenir mi? tamam ingilizce söylediklerini dinliyoz biz yaa diyecekler vardır içinizde ki o lisanda da pek başarılı olduğunu söyleyemeyeceğim. hele ki o doksanlar ebru gündeş'i, nükhet duru'su ve hüner coşkuner'i karması tarzı yok mu..dans etmesi konusuna hiç değinmiyorum bile..hakikaten kalça çıkığı falan olacak bu kız.
bir de kendisini kimse uyandırmıyor mu nedir, o giydiği zaman seksi olduğunu sandığı babane donlarını lady gaga falan giyince cool duruyor. sen giyince biz televizyonun başında gülme krizlerine giriyor, eşofmanın üstüne benim biladerin boxerlarını giyip senin taklidini yapıyoruz..
öf hadise, yoruldum senden, defol git.
zayıfladıktan sonra o ses türkiye nin ilk bölümünde tanıyamadığım (mübalağa etmiyorum) "-anne hadise'nin yerine kimi almışlar?" diye sormama sebep olmuş şarkıcı. neymiş demek ki zayıf kadın güzel kadın demek değilmiş.*
anlatım bozukluğuna katlanamayan bir insanın röportajlarını izlemesi mümkün değildir.
izmir halkapınar spor salonu'nda 2009 yılında beko all-star düzenlenmişti, ilk o zaman görmüştüm hadise kızımızı. salon da* kişiye resmen çıktığında hadise yarattırdı.* bende içimden hadiselik bi tarafı yokmuş yahu bunun dedim. basenler, boy vasat. *
  • /
  • 3