homoseksüellik olgusunu finansman kaynağına çevirmek

para eden ve içinde eşcinsellik geçen ya da bu muadilde olan her şeyden kar elde amacı taşıyan finansal sistem kafası.

lüks gay barlar, gaylar için iç çamaşırı üreten firmalar,sadece geylere ürün satan mağazalar, homoseksüel temalı her türlü ürün ve hizmet bu gruba girer. elit gay'ler tarafından sınırsızca kullanılan bir tüketim şeklidir.
şimdilik türkiye'de tutmayacak olgudur.
çünkü onu besleyecek kadar yoğun geliri yüksek bir gey popülasyonumuz yok diye düşünüyorum.
özellikle giyim- iç giyim, plaj ürünleri ağırlıklı- konusunda avınızı kolayca teşhis etmeye olanak tanıyan akılcı sistem.
"kapitalizm gölgesini satamadığı ağacı keser."*
satılacak bir şeyler var ki, homoseksüellik olgusu paraya dönüştürülebiliyor... düşündürücü.
aslında 1990'lar ilk defa erkek modasına girerek kendisini göstermiştir. bu yıllardan sonra tek renk-sayılı kombinasyondan oluşan erkek modası gelişmiş daha renkli, daha feminen ve daha çok aksesuarlı bir hal almıştır. başlarda heteroseksüel erkeklere nazaran daha çok alışveriş yapan gey erkekler bu modanın öncülüğünü çekerken zamanla kız arkadaşlarının etkisiyle giyimine özen göstermeye başlayan hetero erkeklerde ipi tutmaya başlamışlardır.

ayrıca bu sadece giyim sektöründe değildir. bence durex kayganlaştırıcıları üretirken pekala en çok geylere satacaklarını biliyorlardı.*
her türlü duran varlığınız, hazır değerleriniz ve öz sermayeniz itinalı analizler sonucu değerlenir, piyasaya arzı gerçekleşir.

bir tık uzağınızda: mutfakta panda yatakta koala *